Vydírat český stát? My takto nepřemýšlíme, zní z ruského Rosatomu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2021 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Nářez ruského novináře. Takto Putin vykresluje Rusko svým lidem a takto je to skutečně
Server TaPolitika přeložil komentář od ruského novináře Ivana Davydova o politice ruského prezidenta Vladimira Putina a o státní propagandě, která vykresluje Rusko jako obklíčenou zemi, jež si jako jediná zachovala rozum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
České děti se zúčastnily mezinárodního tábora „Škola Rosatomu“ v Thajsku
V prosinci 2017 se osm českých dětí zúčastnilo mezinárodního dětského táboru "Škola Rosatomu" v Thajsku, v rekreačním komplexu poblíž Phuketu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ÚJV Řež: Odborníci VNIIAES, a.s. rozvíjejí spolupráci s Českou republikou
Delegace ruského VNIIAES, a.s. (dceřiná společnost Rosenergoatom, a.s., která je součástí energetické divize Rosatomu) navštívila v Řeži společnosti Skupiny ÚJV - ÚJV Řež a Centrum výzkumu Řež, známé především pro svou činnost v oblasti vývoje a podpory provozu zařízení jaderné a tepelné energetiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nenecháme se vydírat, vzkazuje Faltýnek. O vládě ANO bez Babiše vůbec nemá smysl uvažovat
Předseda poslanců a místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek uvádí, že se strana rozhodně nenechá vydírat. Jde o to, že lidovci a ČSSD by zřejmě podpořili většinovou vládu hnutí ANO, ale bez jeho lídra Andreje Babiše. A to se právě Faltýnkovi nelíbí. Píše to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Stát se chová jako drsný podnikatel
Stát a firma. Dva naprosto odlišné subjekty a dva naprosto odlišné systémy řízení. Nebo alespoň by to tak mělo být. Ovšem u nás stát bohatne a občan chudne. Takto jsme to ale v listopadu 1989 přece nechtěli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pozdrav účastníkům česko-ruského fóra. Takový, ze kterého budou ve Svobodce šílet
Ruský prezident Vladimir Putin pozdravil účastníky Česko-ruského diskusního fóra, jehož první ročník se dnes koná v Praze. Je zaměřeno na spolupráci ve vzdělání a na zpřístupnění dosud uzavřených ruských archivů českým badatelům. Má se stát platformou pro otevřenou, nepolitickou diskusi mezi českými a ruskými experty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vždyť my z toho nic nemáme! Ekonom Zelený drtivě o našem hospodářství. Jde i o Zemana
Ekonom Milan Zelený se po čase opět přihlásil o slovo. Profesor má za to, že český stát je hloupý, svou ekonomiku vede do záhuby a lidé by to měli vědět. Co ho k takto tvrdému soudu přivedlo, prozradil v rozhovoru pro server Info.cz. Rýpl si i do prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Merkelová zradila EU
Přesně takto by o setkání Merkelové s Putinem psala americká liberální média. Protože ta jsou ale zaneprázdněná Trumpem, setkání německé kancléřky a ruského prezidenta jen odbydou krátkou poznámkou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.8.2018 v 09:40, zobrazit podobné
V září na český stát zaútočí hackeři. Bude nás to stát miliony
Páteční MF Dnes informuje o tom, že český stát si zaplatil hackery, kteří se pokusí zaútočit na počítače, kam se za pár týdnů budou ukládat volební data. Tenhle „útok nanečisto“ má státu pomoct odhalit možné slabiny systému, který bude u voleb velmi důležitý. Odstranění těchto slabin snad Česko ochrání před skutečným „tvrdým volebním útokem“ hackerů. Tajné služby, úřady i politické strany počítají s tím, že tvrdý útok může přijít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist