nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Brusel chce rozštípnout Visegrád: Česko a Slovensko mají zradit „zlobivé“ Maďary a Poláky
Jednota států Visegrádské čtyřky je Evropské unii dlouho trnem v oku. Jak nyní píše bruselský server Politico, EU se nyní snaží avizovanou jednotu narušit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Cenzura na sociálních sítích prý bude postupovat stále dál, zvykejte si. Už se o tom píše zcela otevřeně
Internetový server Politico konstatuje, že cenzura na sociálních sítích je v ofenzivě a v nejbližší době se tento trend nejspíš nezmění. Pokud už ale někdo chce cenzurovat, měl by mít podle Politico aspoň podporu voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kvůli rozšíření Dukovan Česko riskuje hněv EU, píše prestižní zahraniční server
Kvůli chystané výstavbě nového bloku jaderné elektrárny Dukovany riskuje Česká republika hněv Evropské unie. Napsal to dnes bruselský server Politico. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Z Německých médií k českým volbám: Zemanova porážka by byla dobrým dnem pro Evropu
Do komentování prezidentských voleb se pouští i německá média, která jim začala věnovat velkou pozornost především proto, že jsou přesvědčena o tom, že pokud prezident Miloš Zeman neobhájí svou funkci hlavy státu, bude to podle nich velmi dobrý den nejen pro Českou republiku, ale i pro celou Evropu. Podle nich totiž Miloš Zeman Česko rozděluje svým populismem a provokacemi. „Nejen Čechům lze přát, aby Miloš Zeman musel brzy odevzdat klíče od pražského sídla prezidenta. Byl by to dobrý den – pro Česko a pro Evropu,“ píše německý deník Süddeutsche Zeitung
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Tomáš Prouza: Babišova hra se sirkami v evropském stohu
Hurá, jsme zachráněni, měli by volat všichni, kdo si myslí, že Česko patří na Západ a mělo by být pevnou součástí Evropské unie. Tedy alespoň pokud si přečetli rozhovor Andreje Babiše pro server Politico. Tam šéf ANO říká, že je poslední nadějí, jak v Česku zastavit negativní názory na EU. A pokud tomuto tvrzení uvěří.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 2.2.2018 v 10:41, zobrazit podobné
Řešení hádek a sporů mezi žáky. I sem prý putují peníze vyčleněné pro HateFree
Předcházet eskalaci konfliktů mezi žáky, případně mezi rodiči žáků a učiteli, pomáhá mediace sporů, které se učí učitelé i žáci základní školy v Krásné Lípě na Děčínsku. Protože se učitelé řešení takových sporů na pedagogických fakultách neučí, pomáhají v tomto směru peníze vyčleněné na kampaň HateFree. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Ostudná praxe zastavena
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2021 v 09:35, zobrazit podobné
Česko vyhrálo další spor s Diag Human, mohlo přijít až o 13 miliard
Česká republika je vítězem v dalším sporu s Diag Human, a to v Nizozemsku. Tamní Nejvyšší soud včera zamítl kasační stížnost firmy v kauze obchodů s krevní plazmou. Píše to server ČeskéNoviny.cz s tím, že se podařilo zachránit zhruba 13 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist