Kalousek (TOP 09): Zatím jsme platili za sobce, teď navíc i za blbce
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2021 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Senátor Valenta: Dělá Babiš blbce z fotbalistů?
Buď ministr financí Andrej Babiš dělá z lidí blbce, anebo ani nečte oficiální stanoviska jeho ministerstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Dvě dilemata aneb co Kalousek a další „chlapáci“ nepochopili
Už jsme si zvykli, že indoktrinovaný pan Kalousek vždy, když se mu to hodí do jeho portfeje, vyvolá dusno, zmatek a pracovní chaos tedy, že přijde s nějakou velkorysou a politicky veledůležitou „ideou“, či spíše ptákovinou, která v jednání sněmovny vyvolá velkou, planou, bezpředmětnou a nicneříkající diskusi, aby nakonec diskuse skončila tam kde začala, navíc s naprosto negativním výsledkem a značně promrhaným (drahocenným) časem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil po útoku USA na Sýrii: Bál jsem se světové války. Než mi došlo, že nás jen vydírají, abychom je poslouchali a platili jim
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Bál jsem se až do té doby, než jsem pochopil, že jde zase jen o vyvolávání strachu, abychom byli poslušní a báli se těch a platili těm, kteří nás opět jen trochu jiným způsobem vydírají,“ uvedl k atmosféře ještě před odvetou spojenců za údajný chemický útok politolog Zdeněk Zbořil. Reflektuje odezvu české politické scény: „Okamžitě propadáme vulgární stranické geopolitice. Politické strany si jejím prostřednictvím vyřizují svá nedorozumění a dnes svou neschopnost sestavit vládu.“ S odkazem na přístup členů hnutí ANO k vyjednávání o koalici zatím slovo zrada politolog nechce použít: „Možná se k tomu v posledních dnech přidal i strach z neziskových demonstrací, anebo začala eroze ANO 2011, které se začalo chovat ke svému zakladateli trochu neloajálně, jak mnozí předpokládali.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Kalousek označil Babiše za… Proboha. A řekl, že se na to někdy má chuť vykašlat
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek poskytl rozhovor serveru Reflex.cz. Prozradil v něm, že ho asi spousta jeho přátel zavraždí a že už má někdy plné zuby toho, jak stávající premiér Andrej Babiš (ANO) rozkrádá naši zemi. A ještě chce beztrestnost, zlobil se Kalousek. Někdy mívá chuť s politikou praštit, ale zatím má podle jeho názoru smysl zůstat tam, kde je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Moje vzpomínka na Františka Dohnala? Uznání a respekt
Oba jsme se narodili v roce 1960, naši dědové byli bratři o čemž jsme dlouho ani jeden nevěděli, oba jsme vystudovali obory, ve kterých matematika a fyzika hrají dominantní roli, oba jsme starostovali i hejtmanovali. František se potom stal navíc prezidentem (NKÚ) a dodnes si nejsem jistý, zda ho to nezabilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Ceny za volání se u předplacených karet příliš neliší. Podle čeho vybrat tu pravou?
Nechcete se upisovat mobilním operátorům na dlouhá léta? Rádi byste každý měsíc platili za volání co nejméně? Pak mobilní služby využívejte s předplacenou kartou, díky které budete mít výdaje nejen za volání stále pod kontrolou. Navíc vždy zaplatíte jen tolik, kolik provoláte. Jak si ale předplacenou kartu správně vybrat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Německo jsme měli předehnat už dávno, ne až v roce 2030, jak slibuje Kalousek
Miroslav Kalousek se  soustraníkům svěřil s projektem, jak dostihnout životní úrovně sousedního Německa nikoli za dvacet či dokonce třicet let – ale za pouhých třináct. Má to jediný háčínek.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2017 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist