nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

dTest: Na zimní dovolenou si přibalte pojištění
Když se chystáme na zahraniční dovolenou v létě, je pro nás většinou samozřejmostí sjednat si cestovní pojištění. Vydáváme-li se však za zimními radovánkami v lyžařské sezoně, myšlenku na pojistnou ochranu v naší mysli často zasype sníh. Rizika na obou typech cest jsou přitom takřka identická. Proč je vhodné uzavřít si cestovní pojištění i na zimní dovolenou a existuje speciální verze pro lyžaře?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hnutí Pro život: Národní pochod pro život a rodinu podpoří požadavky na investice do rodin se třemi a více dětmi
V sobotu 27. dubna se bude v Praze konat již 19. Národní pochod pro život a rodinu. Více než 7 tisíc lidí z celé České republiky podpoří myšlenku, že každé počaté dítě má dostat šanci žít. Akce bude zahájena bohoslužbou v katedrále sv. Víta, bude pokračovat programem na Klárově a zakončena bude pochodem centrem Prahy na Václavské náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Dal jsem Nagyové náhrdelníky za 350 tisíc a 160 tisíc, ano. Ale to není nic extra, řekl soudu miliardář Křetínský
Miliardář Daniel Křetínský přišel vypovídat k soudu. Prozradil, že měl přátelský vztah s Janou Nečasovou, dříve Nagyovou. Dal jí dárky za stovky tisíc korun, ale podle jeho názoru nebyly drahé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Jedeme na dovolenou…
… léto, prázdniny, euforie z dovolené, pracovní starosti alespoň na chvilku vypustíme z mysli. Tohoto okamžiku využívá i řada podvodníků ke svému obohacení a to stále sofistikovanějším způsobem. Buďte proto pozorní a s rozvahou se pečlivě na své zasloužené dny volna připravte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Pozor, Češi, bude to drahé. Babišova „oblíbená“ europoslankyně Grassleová hovoří o miliardách, které může chtít Brusel zpátky
Europoslankyně za CSU a šéfka výboru pro kontrolu rozpočtu v Evropském parlamentu Ingeborg Grassleová v rozhovoru pro Aktuálně.cz popsala, co čeká Čechy, Moravany a Slezany v případě, že Evropská komise definitivně dospěje k závěru, že český premiér Andrej Babiš je ve střetu zájmů a jeho Agrofert, momentálně odložený ve svěřenském fondu, by neměl čerpat dotace. Může to být drahé. Hodně drahé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Itálie se připravuje na deportace stovek tisíc ilegálů. Bude to ale pěkně drahé
Ve svém článku s titulkem „Pro ilegální migranty v Itálii večírek skončil“ rozebírá Soeren Kern z think-tanku Gatestone Institute kroky nové italské vlády v oblasti migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Připravte se, tohle bude jízda
Nešlo si nevšimnout, jak velkou změnou prošel automobilový průmysl v posledních letech. A víte co? Věřím tomu, že v příštích deseti bude změna mnohem větší než za uplynulých padesát let dohromady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Naše odborné týmy pracují na plno i teď, v létě
Komentář na facebookovém profilu k práci ODS i v létě
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist