nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Nováková potrestala za skandál s Tchaj-wanem náměstka. Poslala mu vytýkací dopis
Náměstek ministryně průmyslu a obchodu Vladimír Bärtl dostal kvůli incidentu se zástupci Tchaj-wanu vytýkací dopis. Neočekává ale, že by musel své místo opustit, řekl novinářům po jednání zahraničního výboru Sněmovny, který se událostí zabýval. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš poslal premiérovi dopis. Hrozí mu soudem
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (ANO) poslal z Průhonic dopis svému premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Žádá v něm, aby jako předseda vlády přestal lhát a poškozovat pověst v Babišových osobních i politických kruzích. Pokud se nic nezmění, hrozí Babiš Sobotkovi soudem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zemanovi jsem poslal seznam i dopis, přiznal Babiš. Ukažte komunikaci s Hradem, vyzval ho Hamáček
Zeman ve čtvrtek večer na TV Barrandov řekl, že Babiš mu předložil seznam s dvěma kandidáty na ministra zahraničí - s Pochem i Hamáčkem. 
zdroj: aktualne.cz, přidáno 29.6.2018 v 12:36, zobrazit podobné
Babiš poslal ČSSD do háje. A co dál? Víme
Další trapas pro sociální demokracii? Současná přetahovaná o podobu státního rozpočtu na příští rok začíná nabírat podobu absurdního dramatu. Vicepremiér píše veřejně dopis premiérovi. Opozice se směje a média zesměšňují ČSSD Babišovými vzkazy „od moře“. ParlamentníListy.cz se zeptaly několika desítek sociálních demokratů, co na celou situaci říkají. Odpověď? Většinou jen mlčení. Reagovalo pouze několik lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist