nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Hovoří poslanec Volný, který opustil SPD: Okamurovi protektoři přitáhli do strany dlouholeté sociální demokraty, a když jsme je varovali...
ROZHOVOR Poslanec Lubomír Volný končí v hnutí Svoboda a přímá demokracie. Příslovečnou poslední kapkou podle jeho slov bylo přijetí do řad hnutí Milana Kuchára, před kterým dlouho varoval. Tvrdí však, že předsednictvo systematicky pracuje na tom, aby rozbilo vlastenecká hnutí po celé republice. Pro ParlamentníListy.cz také řekl, že hnutí SPD, do jakého vstoupil, v němž pracoval, a za které kandidoval, již neexistuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jan Rejžek, Jindřich Šídlo a spousta sprostých slov. Čtěte, co schytal Petr Hampl kvůli „nesmyslné misi“ v Afghánistánu
Petr Hampl v neděli napsal na Facebooku, že smrt českých vojáků byla důsledkem špatného politického rozhodnutí o vyslání mise do Afghánistánu. Za to si vysloužil od známých tváří označení jako „asociální idiot“ (Jindřich Šídlo) nebo se dozvěděl, že „vyblil hnus“, který překonává Rudé právo i Árijský boj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Tuhne krev: Poslanec Volný k Notre-Dame
K požáru katedrály Notre-Dame se na svém facebookovém profilu vyjádřil poslanec (dříve SPD), nyní předseda hnutí JAP Lubomír Volný. „V nepřirozeně islamizované Francii registrují ročně stovky útoků na kostely, raketově roste antisemitismus a těsně před Velikonocemi na popel shoří jeden ze symbolů křesťanské historie Francie,“ zmínil Volný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Pojď ven,“ volal poslanec Volný na Birkeho z ČSSD. Věc pokračuje
V dolní komoře českého Parlamentu došlo v pátek k ostré slovní přestřelce. Na jedné straně v ní stál poslanec ČSSD Jan Birke a na straně druhé poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný. „Pojď ven,“ vyzýval Volný Birkeho, jako by si to s ním chtěl za dveřmi vyřídit ručně a stručně. Kolegové z ostatních stran se za to do Volného pořádně pustili. Ozvali se Jan Hamáček (ČSSD), Jan Lipavský (Piráti) a Jan Bartošek (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Podej muslimům chleba, seberou ti vše, napsal poslanec Volný a zveřejnil děsivý účet za islámským terorismem v Evropě
Poslanec za SPD Lubomír Volný na svém facebooku opět „udeřil“ na „náboženství míru“ a ve svém příspěvku nazvaném „Muslimové a my v Evropě 2015–16–17“ poukázal infografikou na oběti teroristických útoků, za které, dle něj, mohou migranti vyznávající islám. Volný taktéž varuje: „Podej muslimům chleba, nabídni střechu, ochraňuj je a seberou ti vše!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Ještě větší hovado než ten Okamura,“ řekl o něm Pavel Novotný. Teď poslanec Volný ohlásil kandidaturu do čela SPD
Sněmovní hnutí Svoboda a přímá demokracie možná bude mít po Tomiu Okamurovi nového předsedu. Kandidaturu do vedení hnutí ohlásil poslanec Lubomír Volný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Przníte české děti! Poslanec Volný, profesí učitel, bouchl vzteky nad inkluzí
Poslanec Lubomír Volný sice již není členem hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, ale podle všeho nehodlá mlčet. Tentokrát se rozepsal o „zprzněných českých dětech“. Kdo je zprznil? Podle Volného tak učinili zastánci liberální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist