nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Pojďte s námi, vyzývá think-tank Evropské hodnoty českou společnost
Think-tank Evropské hodnoty burcuje českou společnost. Prezidentské volby skončily. Ředitel think-tanku Evropské hodnoty Radko Hokovský, analytik Jakub Janda a další plně respektují výsledek prezidentských voleb, ale nehodlají se prý smířit s tím, že dezinformace dál ovlivňují českou společnost. Žádají proto své spoluobčany, aby pomáhali při jejich rozkrývání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Michal Horáček zaútočil na Petra Žantovského kvůli státnímu vyznamenání. Až prý bude prezident, bude vše jinak
Prezidentský kandidát Michal Horáček se vyjádřil k sobotnímu předávání státních vyznamenání. Rýpl si do prezidenta Zemana, ale rychle se mu to vrátilo. Byl nazván „volem“. Zkusil tedy téma státních vyznamenání uchopit trochu jinak. Zkritizoval mediálního analytika Petra Žantovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zdeněk Kořistka: Prý bráníme evropské hodnoty. Lež jako věž!
Každý den nám „evropské elity“ říkají: „braňme evropské hodnoty, semkněme se, nedáme se zastrašit, otevřenost vůči islámu je správná cesta“. Zločinci v čele většiny evropských vlád a z Bruselu se za elity sami pasovali, a hlavně myslí asi jiné hodnoty než běžný Evropan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Otřesné svědectví z dnešní Ukrajiny: Věznění oponentů je standard, schvalují se i vraždy. A na webu vycházejí seznamy nepřátel ke zmlácení
Kriticky píše o situaci na dnešní Ukrajině ukrajinský politik a lidskoprávní aktivista Volodymyr Čemerys. Překlad jeho článku přináší server A2larm.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
CzechTourism připravil seznamy touroperátorů i médií z celého světa
Seznamy touroperátorů včetně těch, kteří jsou specializováni na konkrétní segmenty, seznamy nejdůležitějších médií i nabídka marketingových aktivit v zahraničí – CzechTourism na svých webových stránkách nabízí pro své partnery ze státní i soukromé sféry cenné know how.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zrušený let či poškozené zavazadlo – Evropské spotřebitelské centrum radí, jak postupovat
Černou můrou je pro cestující v letecké dopravě zpoždění nebo zrušení letu a problémy se zavazadly. Evropské spotřebitelské centrum radí v případě potíží s odletem co nejdříve kontaktovat operujícího dopravce a o případnou náhradu škody požádat písemně bez zbytečného odkladu. U zpožděných či poškozených zavazadel pak do 7 dnů od jejich doručení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
MD: Samostatné stanice měření emisí mohou pokračovat, jednotný výstup zaručí kontrolní technik
Samostatné stanice měření emisí mohou i nadále poskytovat své služby motoristům. Požadavek evropské legislativy na jednotný výstup z technické kontroly bude zajištěn tím, že celkový výsledek kontroly vydá odborně připravený technik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Putine, udělal sis hodně nepřátel, píše k výbuchu v Petrohradu Luboš Palata
Rusko se v posledních letech stalo opět světovou vojenskou mocností zasahující daleko za hranicemi země. Cenou za to je však růst počtu nepřátel. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata. V Lidových novinách se pak v pravidelné rubrice Sloupek tématu věnuje jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist