Lockdown jako v Číně. To prý chystá Merkelová po svátcích pro Němce
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2021 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Angela Merkelová je v Číně. Usiluje o co největší obchodní sblížení
O setkání německé kancléřky Angely Merkelové s čínským premiérem informuje server CasopisArgument.cz. Merkelová podle serveru požaduje lepší přístup na trh pro německé firmy. A nevadí jí ani to, že Čína bude v Německu více investovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Buďte tolerantní, respektujte druhé, kázala spoluobčanům Merkelová. Pak vysvětlovala, jak má Německo pomáhat celému světu
Svět slaví příchod nového roku – Česko si v něm připomene 30. výročí sametové revoluce a konec komunistického režimu. A co čeká Němce, Rusy nebo Číňany? Nahlédněte, co svým národům sdělili německá kancléřka Angela Merkelová, ruský prezident Vladimir Putin a čínský prezident Si Ťin-pching.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
My tu řešíme prezidenty, a mezitím Merkelová s Macronem pořádně přitahují šrouby. Řítí se na nás katastrofa, o které nikdo nemluví, varuje ekonom
Vypadá to, že současná společnost je rozdělena jako před občanskou válkou. Podle ekonoma Vladimíra Pikory na české politické scéně hazí špínu jeden na druhého, zatímco my nemáme pomalu ani tušení, co se děje v zahraničí. „Merkelová chystá něco, co se nás dotkne naprosto zásadně, ať se naším prezidentem stane kdokoli,“ upozorňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist