nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Do emigrace! U Pavla Šafra teď publikují praktické rady, co je třeba si zařídit
Server Forum24.cz Pavla Šafra se netají tím, že je zděšen drtivým vítězstvím šéfa hnutí ANO Andreje Babiše ve volbách. Čtenářům proto hned po volbách nabídl jednoduchý návod, jak emigrovat do Velké Británie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Senátor ODS hovoří o „koalici pro vydání Andreje Babiše“
ROZHOVOR Českou republiku čeká hned po volbách test demokracie, sdělil v krátkém rozhovoru ve volebním štábu ODS ParlamentnímListům.cz senátor Jiří Oberfalzer. Sestavování vládní koalice bude podle Oberfalzera vzhledem k volebním výsledkům složité. Senátor by ale dle svých slov velmi stál o to, aby se podařilo vytvořit koalici, která by vydala k trestnímu stíhání Andreje Babiše. Vydání Andreje Babiše se totiž po volbách zrušilo novým poslaneckým mandátem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
V Královéhradeckém kraji bude v říjnových volbách kandidovat 22 subjektů
Úderem 16. hodiny dnes skončila lhůta pro podání kandidátních listin subjektů kandidujících v nadcházejících říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Královéhradeckém kraji. Zde budou moci voliči letos vybírat z 22 politických stran a hnutí, což je o čtyři subjekty více než při minulých volbách v roce 2013.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Andrej Babiš má šanci sestavit vládu
Proč KSČM nepodpořila menšinovou vládu Andreje Babiše? Podpoří KSČM vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka policii? Má Andrej Babiš šanci sestavit většinovou vládu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Babiš podle většiny Čechů už nemusí vyjednávat o koalici. Kde udělali inženýři z demokratických stran chybu?
Máme tu situaci, která tu po roce 1989 ještě nebyla. Vítěz voleb směřuje k sestavení menšinové vlády bez jasné podpory většiny poslanců, ale většina Čechů si myslí, že už nemělo cenu dál vyjednávat. Přestože se po říjnových volbách nabízí tři jasné většiny pro Andreje Babiše (s SPD a KSČM, s ODS, s ČSSD plus KDU-ČSL), podle agentury Kantar 53 procent respondentů má za to, že už Babiš vyjednával dost dlouho. Něco takového tu ještě nebylo.…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.12.2017 v 11:41, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Jak zastavit Babiše?
Jak se zdá, poslední, dosti zoufalý pokus, jak zastavit Babiše, tj. uchránit ho před výrazným vítězstvím v říjnových volbách, nevyšel. I pokud by parlamentní show nebyla pokusem posledním, nic už se na tomto výsledku voleb nezmění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Vláda neinvestuje a hýří jako na mejdanu
Člen výkonné rady ODS Jan Skopeček k současné výši investic
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
První výročí Babišova politického selhání: Nedokázal získat důvěru Sněmovny
První vláda Andreje Babiše vznikla po předloňských říjnových volbách, ve kterých jasně vyhrálo hnutí ANO. Předseda hnutí Babiš poté sestavil menšinovou vládu složenou z ministrů ANO a nestraníků, které se však nepodařilo získat podporu dalších stran, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Moroz (Realisté): Koalice po volbách
Často jsme dotazováni, zda budeme ochotni jednat o vládě s hnutím ANO Andreje Babiše. Je to stejné, jako kdybychom se ptali voličů, jestli jsou ochotni volit ve volbách, v nichž kandiduje hnutí ANO. Co voličům zbývá? A co zbývá stranám, které soupeří o hlasy voličů, než respektovat výsledky voleb? A především, která strana není ochotna vládnout s hnutím ANO?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist