nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Zeman se chová jako hovado. Ovarova revoluce. Žumpa se vylila. Neříkejte „elita“, ale „inteligentní menšina“. Hutka se chystá na Letnou
Písničkář Jaroslav Hutka, známý krom jiného svou písní Zubatá, se objevil v Prostoru X na webu Reflexu. Uvedl, že na listopadové demonstraci proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi nebude chybět, i když ho na té minulé Milion chvilek nechtěl. Odmítl, že by píseň o Zemanovi byla za hranou, podle něj jde o české „předposrané vědomí“. „Těm lidem nevadí, že se chová jako hovado. Ale najednou vadí, že o tom, že se chová jako hovado, nějakej písničkář napíše písničku,“ tvrdí písničkář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Táhni do hajzlu. Bolševické prase. Vym*dáno v palici...“ Staněk extrémně rozdráždil veřejnost tím, co napsal
Minulý týden přišel ministr kultury Antonín Staněk s ubezpečením, že jeho představa řešení současné krize okolo jeho osoby se bude řešit 12. července na schůzce s prezidentem. „Věřím, že nějaké konstruktivní řešení najdeme,“ napsal. A otevřelo se peklo a na Staňka se vylil kanál. Prase, kretén, debil, ostuda, figurka… Na Staňka pršelo ze všech stran, že nemá co vymýšlet, ale balit kufry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Zeman se chová jako svině. Vysvětlujte lidem jeho prasárny, napsal Jakub Janda
Prezidentská kampaň jede na plné obrátky. Část českých europoslanců se jasně postavila za Jiřího Drahoše. Jsou mezi nimi Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) nebo předseda TOP 09 Jiří Pospíšil a Jaromír Štětina zvolený za tutéž stranu. Své ke kampani řekl také analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Babiš: Premiér se ke mně chová, jako bych na ministerstvu kradl
Andrej Babiš na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Prase a hovado, napsal o Janu Petránkovi redaktor Britských listů
Publicista Daniel Veselý, píšící pro Britské listy, se veřejně navezl do novináře Jana Petránka poté, co s ním ParlamentníListy.cz vydaly rozhovor. Veselý na sociální síti označil pětaosmdesátiletého novináře za „hovado“ a „nechutný prase“. Od většiny dalších uživatelů to však v diskusi ostře schytal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš je ve střetu zájmů, to vědí i malé děti. Dostává na dotacích stovky milionů. A vadí to čím dál více lidem, všímá si předseda Soukromníků
ROZHOVOR „Musíme si uvědomit, koho máme jako protivníka. Samozřejmě je jím premiér Andrej Babiš, který málo dbá na zájmy drobného podnikání, ale především dbá na zájmy velkého podnikání. A ve vládě je jen díky podpoře ČSSD a komunistů,“ říká předseda Strany soukromníků České republiky Petr Bajer, který na sobotním sněmu obhájil post předsedy. Podle jeho slov jsou to právě ČSSD a komunisté, kdo umožňuje vstup do politiky lidem ve střetu zájmů. Ale také lidem, kteří na stodvacetitisícový dav na Václavském náměstí prohlašují, že demonstranti přijeli na koncert. Jeho cíl je jasný. Ještě více posílit stranu a doplnit ji o další schopné členy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Prý je to jinak. Babiš odmítl Zemanův pohled na BIS
Bezpečnostní informační služba (BIS) odvádí profesionální práci, k její práci neměla v posledním období výhrady vláda ani sněmovní výbory. ČTK to dnes v reakci na čtvrteční kritické výroky prezidenta Miloše Zemana na adresu BIS napsal premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ahoj, prase. Neuvěřitelné VIDEO s Miroslavem Kalouskem
„Ahoj prase,“ tak pozdravil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek divoké prase na biofarmě Košík. Tu navštívil v minulých dnech, aby se například podíval i na to, jak se vyrábějí ovčí sýry. A zjistil, proč farmářka nedostává dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist