nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Už Karel Čapek tušil nástup Trumpa a varoval před ním. Nevěříte? Jan Čulík o tom má celou přednášku
Šéfredaktor serveru Britské listy je přesvědčen, že už Karel Čapek varoval před nástupem člověka typu Donalda Trumpa do Bílého domu. A nejen před Trumpem. Stejně tak prý Čapek varoval před nenávistí vůči uprchlíkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Zeman Babiše potřebuje a Babiš potřebuje Zemana
Teprve nyní se zřetelně ukazuje, proč si prezident Miloš Zeman vybral jako premiéra trestně stíhaného Andreje Babiše. Těžko by našel poslušnějšího a méně odvážného premiéra a naopak těžko by si premiér našel lepšího prezidenta, který zase toleruje jeho přešlapy. Dva alfa-samci si zatím vyhovují.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.9.2018 v 18:41, zobrazit podobné
To by Havel zíral! Babiš našel zastání u jeho přítele
Martin Věchet, organizátor hudebního festivalu TrutnOff, který je znám také jako Český Woodstock, a současně dlouholetý stoupenec Václava Havla, dnes na svém facebookovém profilu věnoval hned několik řádků obhajobě Andreje Babiše. V úvodu však zdůraznil, že mezi jeho voliče nepatří. Tiskový mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka již potvrdil informaci o ukončení spolupráce mezi skupinou Kryštof a Agrofertem… Že by se tu rýsovala nová budoucí spolupráce právě s trutnovským hudebním festivalem?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Fiala: Česku by prospělo, kdyby prezident našel sám sebe, ne novičok nebo Peroutku
Na Pražském hradě stále něco hledají. Třeba článek Ferdinanda Peroutky, který se nejen ztratil, ale který zrádný Peroutka naschvál ani nenapsal. No, co můžete čekat od novináře.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.4.2018 v 18:41, zobrazit podobné
Záchranka ve Sněmovně. Poslance Svobodu z ODS našli ležet u výtahu, je podezření na mrtvici
Místopředseda zdravotního výboru a lékař Bohuslav Svoboda (ODS) ve středu kolem poledne zkolaboval v Poslanecké sněmovně. Ležícího u výtahu jej našel jeho poslanecký kolega, který okamžitě zavolal záchrannou službu. Záchranáři Svobodu převezli do nemocnice ve Střešovicích s podezřením na mozkovou příhodu, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist