Plaga: Všechny děti se do konce školního roku do lavic nevrátí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2021 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

BESIP: Pozor, škola!
V pondělí 4. září se děti vracejí do školních lavic po dvou měsících volna. Bezstarostné prázdniny plné zážitků koncentraci a pozornost dětí na návrat do stále náročnějšího provozu snižují. V prvních dnech nového školního roku musíme počítat se zvýšeným rizikem nehody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Pražští strážníci dohlédnou na bezpečný začátek školního roku
O bezpečnost dětí na přechodech pro chodce v blízkosti škol v souvislosti se zahájením školního roku, se opět postarají pražští strážníci. Ochrannou ruku nad školáky pak budou držet i v dalších zářijových dnech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČPZP: Začátek školního roku zvyšuje riziko nemocí a úrazů
Návrat do školních lavic znamená povinnosti, změnu režimu celé rodiny ale i spoustu zábavy. Školáci se věnují hrám se spolužáky a sportování. Aby podzimní start proběhl bezbolestně, nepodceňte přípravu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOP 09: Chceme vyšší kvalitu škol už v příštím školním roce
Různorodost škol, důraz na jazykovou gramotnost, schopnost studentů komunikovat a učit se, ale také dostatek škol a klasických i alternativních školek v místě, kde děti a žáci bydlí. To jsou priority, které u příležitosti konce školního roku představili experti TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Modernizace školního statku v Hořicích začala
Cvičná stáj pro skot, která je součástí školního statku v Hořicích, je v současnosti v nevyhovujícím stavu. To se však do konce příštího roku změní díky téměř stomilionové investici do rozsáhlé modernizace, která začala dnes dopoledne. Výuka se tak výrazně přiblíží podmínkám v moderních zemědělských provozech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Lusková (Realisté): Děti jako oběti experimentu inkluze
Je konec školního roku, česká společnost má za sebou jeden rok experimentu s dětmi, experimentu inkluzivního vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Ptám se, komu to prospívá?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hanousek (SZ): Prvňáků je víc, ale dostane se na všechny
Do prvních tříd hradeckých škol nastoupí letos v září více dětí než vloni. Očekává se, že do lavic usedne 926 prvňáčků. O jednu třídu navíc, než bylo plánováno, otevře základní škola na třídě SNP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hygienická stanice Praha: Doporučení k začátku školního roku
Začátek školního roku je vždy obdobím velkých změn a shonu pro děti, rodiče, ale i další skupiny obyvatel. Plynou z toho i určitá rizika, například v dopravě. Mnozí rodiče stojí před dilematem, jakou aktovku koupit svým dětem nebo řeší otázku přípravy svačin. Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen „HSHMP“) proto přináší několik užitečných doporučení a rad, která mohou usnadnit řešení nastíněných otázek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
MŠMT: Ministři Plaga a Vojtěch zmírňují „pamlskovou vyhlášku“
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví návrh na zmírnění takzvané pamlskové vyhlášky. Školní bufety a automaty tak budou moci rozšířit svou nabídku potravin pro školáky, a to už od nového školního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist