ČEZ: Česko svítilo modře - včetně ostravského Domu energetiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2021 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

ČEZ: Devět budov svítilo do tmy modře včetně Hučáku v Hradci Králové
Světový den porozumění autismu a s ním spojená osvětová kampaň Česko svítí modře“ se už popáté setkaly s chutí energetiků zapojit se do akce. V modré, barvě komunikace a sebevyjádření, se rozzářila v noci z 2. na 3. dubna 2019 i budova historické vodní elektrárny Hučák v centru Hradce Králové. Skupina ČEZ a Nadace ČEZ podporuje lidi s autismem dlouhodobě formou firemního dobrovolnictví, zaměstnaneckých sbírek nebo prostřednictvím aplikace EPP – Pomáhej pohybem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Finanční správa se připojila k projektu “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna 2017 se po celé republice rozzářila modrá barva projektu "Česko svítí modře", který už od roku 2014 pořádá platforma Naděje pro Autismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Česko svítí modře. Na akci připomínající autismus dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Česko svítí modře. Na akci připomínající problém autismu dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Devět budov ČEZ zasvítí do tmy modře. Energetici tak vyjádří podporu lidem s autismem a organizacím
Energetici se již popáté zapojí do osvětové kampaně „Česko svítí modře“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Region bude svítit modře
Již v uplynulých letech jsme se zapojili do osvětové kampaně s názvem "Česko svítí modře“. Motto letošní akce nese název „Navzdory osudu“ a my se k ní samozřejmě opět připojíme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví se rozsvítí modře
U příležitosti Světového dne zvýšení povědomí o autismu, který se již tradičně koná 2. dubna, se Ministerstvo zdravotnictví připojilo do celorepublikové osvětové kampaně „Česko svítí modře“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
SYNOT podpoří osvětu v oblasti autismu! Zapojí se do akce “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna se uskutečnil další ročník osvětové kampaně s názvem "Česko svítí modře“. Motto letošní akce nese název „Navzdory osudu“. Kampaň je výrazem porozumění a podpory lidem, kteří trpí autismem. Zapojí se do ní také některé objekty ve vlastnictví skupiny SYNOT ve Zlínském kraji, které budou modře nasvíceny. Právě modrá barva totiž symbolizuje komunikaci a sebevyjádření – tedy oblasti, které jsou pro pochopení a začlenění osob s autismem nejzávažnější bariérou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Úřad vlády ČR se opět zapojí do kampaně Česko svítí modře
Úřad vlády ČR se opět zapojí do kampaně Česko svítí modře – symbolicky zmodrá a vyjádří podporu lidem s poruchou autistického spektra
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Úřad vlády se potřetí připojí ke kampani Česko svítí modře na podporu osob s autismem
V noci z pondělí 2. dubna na úterý 3. dubna 2018 se Strakova akademie zbarví do modra. Úřad vlády ČR se připojí k pátému ročníku celorepublikové osvětové kampaně Česko svítí modře, kterou pořádá platforma Naděje pro Autismus. Letošním mottem je „Navzdory osudu“ a projekt svou záštitou podpořil i předseda vlády Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist