nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Ivan Přikryl: Důchodová reforma
Ministryně práce a sociálních věcí oznámila vznik důchodové superkomise. Jana Maláčová je sympatická tím, že nemarní čas a je „ženou činu“. A také nově jmenovaná předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody a rektorka brněnské Mendelovy univerzity Danuše Nerudová i hned v České televizi objasnila, co si od práce týmu které povede, slibuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kapitalismus je zklamání! Režisér Zelenka to u Tachecí rozjel. I o Milionu chvilek
Režisér a scenárista Petr Zelenka Barboře Tachecí na vlnách Českého rozhlasu prozradil, že je zklamán z kapitalismu. Kapitalismus se prý tváří jako svobodný a demokratický, ale realita je podle režiséra jiná. Kapitalismus se podle něj s klidem paktuje s despotickými režimy a stojí na velmi agresivní ideologii. Alespoň podle Zelenky, který posluchačům mimo jiné vysvětlil, proč si myslí, že jsou volby k ničemu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Za změny podnebí nemůže kapitalismus
Socialisté vytvořili mýtus, že s podnebím něco není v pořádku a že za to může svoboda a kapitalismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Politici selhávají, slyšel Moravec od svých hostů
K Václavu Moravcovi v neděli po jedné hodině odpoledne zavítali předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody Danuše Nerudová a ekonom Miroslav Zámečník. Řešili spolu otázku důchodové reformy. Zámečník poznamenal, že důchodovým systémem se odborníci zabývali od 17. století a na stole leží tvrdá čísla. Ale když politici tato tvrdá čísla ignorují, nedostaneme se nikam. Nerudová zdůraznila, že politici musí hledat politickou shodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Že by lifting či transfuze?
Miloš Zeman vypadal v debatě na TV Nova, jako by mu udělali pořádný lifting obličeje, případně dostal transfuzi. Přece jen mladá krev je mladá krev.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.1.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Pavel Rydvan: Smutný osud Tržního náměstí a hřiště v Liberci
Zoufale se snažím zachránit hřiště, na kterém jsem jako student průmyslovky sportoval a kde by opět mohli stovky studentů a žáků sportovat. Navíc, současné plány magistrátu dokonale negativně ovlivní obyvatele a návštěvníky Tržního náměstí. Velmi rád bych vyvolal veřejnou diskuzi o tom, zda potřebujeme silnice, či spíše prostor pro mladou generaci a její vyžití.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
MHMP: Nová výstavba v Praze 6 bude citlivější k charakteru čtvrti
Zastupitelstvo hl. m. Prahy na včerejším zasedání zamítlo dvě úpravy územního plánu na zvýšení kapacity výstavby, které se týkaly výstavby ve dvou čtvrtích Prahy 6. Šlo o novou budovu na Vítězném náměstí a o změnu charakteru výstavby v Břevnově v okolí Kutnauerova náměstí. Výstavba tak v obou případech bude citlivější k charakteru čtvrtí, ve kterých má vzniknout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Zeman a Babiš jdou cestou kapitalismu s lidskou tváří
Stát se jako firma v budoucnu řídit bude, protože to ani jinak není možné. Společenský systém, ve kterém žijeme je „kapitalismus s lidskou tváří“, jehož základem je blahobyt pro všechny. Blahobyt je skutečnost, nikoli ideologie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Radoslav Štědroň: Chcete demokracii, nebo kapitalismus?
Zdá se mi, že lidi u nás si myslím, že tento režim tu klidně bude i dalších sto či dvě stě let. Nebude. Chceme zákon džungle, kapitalismus, nebo demokracii?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Čeští novináři prý mají na rukou krev. Jde o válku našich přátel, ve které se vraždí děti po desítkách
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík tvrdí, že čeští novináři mají na rukou krev. Čí krev? Za čí smrt podle Čulíka nesou spoluzodpovědnost? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist