Smoljak (STAN): Poslanecká většina ignoruje zájmy veřejnosti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2021 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

STAN: Smoljak - více peněz městským částem a méně pravomocí centrálním orgánům
David Smoljak, radní městské části Praha-Vinoř, občanským povoláním scenárista, publicista a režisér, kandiduje za hnutí STAN v doplňovacích volbách do Senátu v obvodu číslo 24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Novým senátorem za Prahu 9 bude Smoljak
Doplňovací volby do Senátu v Praze 9 vyhrál scenárista David Smoljak (za STAN). Dostal 59,5 procenta hlasů. Poražený starosta Prahy 9 Jan Jarolím z ODS získal 40,49 procenta. K urnám přišlo v dnešním druhém kole 11,45 procenta voličů. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu. Díky vítězství Smoljaka bude senátorský klub STAN nejpočetnější v horní komoře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Svěrák radil. Do politiky jsem nechtěl, ale... Nový senátor Smoljak mluvil na ČT
Novým senátorem za Prahu 9 se stal David Smoljak (za STAN), který byl hostem středečního dílu pořadu Interview na ČT24. Moderátorka Zuzana Tvarůžková se ho ptala například na to, jakou má podle něj úlohu Senát v současném rozložení politických sil. A prozradil také, co by na jeho vstup do politiky býval říkal jeho otec, scenárista, herec a režisér Ladislav Smoljak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Pravdoláskový ksindle! Velká nechutná špína u Smoljaků. Jeden vše vytáhl v době, kdy druhý kandiduje do Senátu
Dnes se rozhodne, zda senátorem za Prahu 9 bude zvolen starosta Prahy 9 Jan Jarolím (ODS), nebo scenárista a zastupitel Vinoře David Smoljak (za STAN), kterého podpořili senátoři Jiří Drahoš, Marek Hilšer a Jiří Růžička. Podporu má Smoljak také od spolupracovníka jeho otce Zdeňka Svěráka. Nelze si však nevšimnout, že v rodině Smoljakových před druhým kolem panuje hustá atmosféra. Kampaň jde do finiše a David Smoljak schytává od svého vlastního bratra Filipa Smoljaka další úder.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Většina krajských organizací STAN chce dát lidovcům košem
Většina krajských organizací hnutí Starostové a nezávislí (STAN) se kloní k tomu, aby hnutí šlo do voleb samostatně a nepřijalo nabídku vstoupit na kandidátní listiny KDU-ČSL. ČTK to dnes řekl předseda STAN Petr Gazdík. Zdůraznil, že konečné rozhodnutí ve věci bude mít celostátní výbor STAN, který bude jednat dnes odpoledne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Uf! Rozkopal vše, co je voličům Zemana a Babiše milé. Smoljakova sólojízda v senátním duelu
Na rozhlasových vlnách se utkali dva kandidáti o křeslo senátora na Praze 9, David Smoljak za hnutí STAN a starosta Prahy 9 Jan Jarolím (ODS). Pánové se shodli na tom, že zavést přímou volbu prezidenta nebyl dobrý nápad. Smoljak kritizoval neúspěšného kandidáta na ústavního soudce a důrazně se zastával českých veřejnoprávních médií – ČT a Českého rozhlasu. Prý je máme nejlepší z V4.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Česko ignoruje Evropu
V Evropské unii se rozbíhá naprosto zásadní debata o budoucnosti EU, kterou Česko úspěšně ignoruje, abychom si zase mohli stěžovat na „diktát Bruselu.“
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.3.2017 v 10:40, zobrazit podobné
TOPlist