Lidé se v sobotu vrhli do obchodů. Prouza gratuluje Blatnému ke skvělému nápadu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2021 v 19:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Prouza v ČT mluvil o Brexitu. Hrozí vážné věci. Opakované referendum by prý bylo fér
Hostem Interview ČT24 byl prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky Tomáš Prouza. Mimo jiné se hovořilo o Brexitu – odchodu Velké Británie z Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Prozápadní a protiputinovský sociální demokrat Prouza, píší Bakalovy noviny. A Ovčáček hned glosuje
Jméno státního tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzy se skloňuje v souvislosti s Ministerstvem průmyslu a obchodu. Po odvolání Jana Mládka (ČSSD) by se měl Prouza stát novým ministrem. To se však příliš nelíbí na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Prouza v rozhlase nakládal Visegradu. Prodemokraticky se tam chová jen Slovensko. A Jourové prý už v Bruselu vysvětlí, co dělat
Někdejší tajemník Úřadu vlády pro evropské záležitosti a dnes prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu promluvil o dalším vývoji Evropské unie a o osudu Visegrádské čtyřky. K V4 byl velmi tvrdý. K Česku též.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Krátce po ohlášeném odchodu Mládka znovu vyplulo na povrch jméno Prouza. A z Hradu se už ozývá...
Stačilo pár minut po oznámeném konci Jana Mládka (ČSSD) v čele Ministerstva průmyslu a obchodu a objevila se spekulace, kdo ho nahradí. Nejde ale o překvapivou informaci. ČT tvrdí, že novým šéfem resortu bude Tomáš Prouza. S ním ale bude mít velký problém prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Donald Trump píše Zemanovi. Chválí prezidenta a gratuluje Čechům
Donald Trump poslal Miloši Zemanovi dopis. Americký prezident v něm českému protějšku a celé zemi gratuluje ke 100. výročí založení Československé republiky a zmiňuje podíl USA na vzniku našeho prvního státu. Zeman se od Trumpa dočkal i pochvaly. Konkrétně za podporu mise v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zdražení hovězího masa by nemělo hrozit, uvedl Svaz obchodu
Zdražení hovězího masa v obchodech by nemělo hrozit, možná se sníží nabídka. Na dotaz ČTK to dnes uvedl prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu (SOCR) Tomáš Prouza v souvislosti s kauzou salmonely v polském hovězím mase a se zavedením mimořádných veterinárních opatření pro dovoz polského hovězího do ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Čapí hnízdo: Lidé se vrhli na Babiše a už to jelo: Katr, tepláky... Drsné vtipy
„Už se těším na fotečky od soudu, pane ‚premiére‘.“ I taková hláška zazněla ve facebookové diskuzi, když se původně premiér Andrej Babiš (ANO) chtěl pochlubit fotografií s velvyslankyní Rumunska. Jenže mezitím přišla zpráva ohledně ukončení vyšetření případu Farmy Čapí hnízdo… A lidé mu připomínají i morální kodex hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Budete Bruselu platit desítky milionů eur, hrozil eurotajemník Prouza Británii. No, je to prý trochu jinak...
Končící tajemník pro Evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza v lednu varoval, že Velká Británie sice může opustit Evropskou unii, ale to ji nezbaví finančních závazků vůči EU. Před kamerami České televize Prouza vystavil Británii účet na 55 až 60 miliard eur. Někteří členové horní komory britského parlamentu však dělají nejen na Prouzu dlouhý nos. Británie možná nic platit nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist