nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Významný vědec: Řítíme se do záhuby. V Sýrii se bojuje o vodu
Profesor David Štorch v rozhovoru pro server Seznam.cz/zpravy varuje, že se řítíme do záhuby. Na planetě ubývá pitná voda, zato přibývá zón, kde se skoro nedá žít. O pitnou vodu se ostatně už teď vedou války. Třeba v Sýrii. Příčiny té války jsou různé, ale nakonec vždycky někde v pozadí najdeme boj o zdroje, boj o vodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Naštvaný Kajínek: Podrazák Josef Klíma mě zklamal. Může čekat mé další kroky
Josef Klíma byl dlouhé roky zastáncem Jiřího Kajínka a jeho zpochybňování oficiální verze trestní kauzy, kvůli které skončil Kajínek na doživotí ve vězení. Nyní však omilostněného vraha naštval, když dal v reportáži prostor svědkovi proti němu. Bulvár chtěl oba muže usmířit a zprostředkoval jejich telefonický rozhovor. Skončilo to však fiaskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
SFŽP: Nový pořad ČT „Klima mění Česko“ ukáže hrozby, ale i příležitosti klimatické změny
Globální klimatickou změnou, jejími dopady na život lidí i konkrétními aktivitami na ochranu klimatu v ČR se bude zabývat nová dokumentární mini-série České televize s názvem Klima mění Česko. Její vznik podpořil i Státní fond životního prostředí ČR, jenž řadu let poskytuje státní investice projektům, které na změnu klimatu reagují nebo se jí snaží předcházet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Zeman vypustil démony. Je to nemocný člověk, kdo to nevidí, je slepý, varuje novinář Klíma
Podle známého novináře Josefa Klímy je prezident Miloš Zeman charakterově nemocný člověk, a proto jej rozhodně volit nebude. V krátkém videu, které umístil na YouToube.com, připomněl všechno, co jsme s ním zažili za posledních pět let. „Kdo to nevidí, je slepý. A kdo to nechce vidět, je stejný jako on,“ říká Klíma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Další střet kromaňonců s neandrtálci
Čím dál víc nabývám dojmu, že všichni ti sluníčkáři, multikulturalisté, genderisté, klimatičtí alarmisté a jiní političtí úchylové jsou nejspíš nějaký jiný živočišný druh než my lidé. Tolik tuposti přece člověk v hlavě nemůže mít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pozor, Kajínek může začít krást. Josef Klíma otevřeně promluvil
Novinář a publicista Josef Klíma se v rozhovoru pro server Týden.cz rozpovídal o dvojnásobném nájemném vrahovi Jiřím Kajínkovi, jenž se může těšit na milost prezidenta republiky Miloše Zemana. Ten mu ji slíbil udělat, až se vrátí z Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Maso mele planetu, aneb aby EU nemusela zas regulovat…
Toto léto bylo fakt horké. Nešlo ani moc přemýšlet. Člověk jen seděl a byl rád, že na sebe může nechat foukat větrák nebo na sebe sem tam vylít studenou vodu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.9.2018 v 19:40, zobrazit podobné
České oběti útoku v Londýně? Ministerstvo je zatím nemůže vyloučit
České ministerstvo zahraničí nemůže zcela vyloučit, že by mezi zraněnými nebo oběťmi po útocích v Londýně byli nějací Češi. Identifikace obětí může trvat hodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist