Konec Minářova hnutí: Z účtu odešlo skoro šest milionů, pak zavřeli krám
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

A je to: Válečné reparace od Německa? Jasné slovo
Spolupracovník Lidových novin Tomáš Procházka se ve svém komentáři rozepsal o tom, jak Němci zavřeli krám. Jde o otázku válečných reparací, které došly a už nebudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kam odchází miliony z SPD? Už zase utrácí za poradenství. Mluvčí: Šlo to na průzkumy a náš úspěch ukázal, že byly přesné
Na volebním účtu strany Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura se koncem ledna objevila dvojice odchozích plateb v celkové výši přesahující 7 milionů korun. Podle specifikace na účtu má jít o platby za analytické činnosti a mediální zastoupení a poradenství v oblasti PR. Jen o den předtím přitom na volebním účtu SPD přistálo celkem 8 milionů korun ze zvláštního účtu strany určeného na státní příspěvky a sponzorské dary.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
SPD vybrala na kampaň z účtu všechny peníze a hrozí mu pokuta, tvrdí média. Okamura se ohrazuje
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se ohradilo proti informacím médií o tom, že jeho financování kampaně nebylo transparentní. Server iDNES.cz upozornil, že SPD dva dny před termínem pro vyúčtování kampaně zaplatila 7,4 milionu korun za PR a analýzy, ale neupřesnila, komu peníze vyplatila. Server Seznam Zprávy zase uvedl, že hnutí vybralo z účtu pro kampaň všechny peníze, za což mu hrozí pokuta. Předseda SPD Tomio Okamura to na Facebooku označil za kampaň proti svému uskupení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Před branami EU je šest milionů imigrantů snažících se dostat do Evropy!
Nedávno se v médiích objevila zpráva o tom, že se před branami Evropské unie nachází šest milionů imigrantů z nejzaostalejší a nejnásilnější kultury na světě, kteří se snaží dostat do Evropy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.3.2017 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist