Jan Urbach: Facebook zablokoval nový rozhovor s Trumpem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Fleischer (SPR-RSČ): Facebook vyvolal nenávist blokováním kvůli nenávisti
Je to problém dnešní doby. Všude zakázaná cenzura a všude podporovaná svoboda slova je nyní díky jakési privátní internetové společnosti, tématem číslo jedna, protože stoupá počet udaných lidí, kterým Facebook zablokoval možnost přidávat příspěvky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Facebook vyvolal nenávist vůči sobě blokováním lidí pro nenávist
Je to problém dnešní doby. Všude zakázaná cenzura a všude podporovaná svoboda slova je nyní díky jakési privátní internetové společnosti, tématem číslo jedna, protože stoupá počet udaných lidí, kterým Facebook zablokoval možnost přidávat příspěvky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Velký blokátor „dostal“ i Klause ml.
Václav Klaus junior si na Facebooku tak dlouho  troufal tvrdit, že sociální sítě jsou určeny pro svobodnou výměnu názorů a neměly by být z politických důvodů cenzurovány, až na to „dojel.“  Facebook mu zablokoval profil.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.9.2018 v 17:40, zobrazit podobné
První protiimigrační dekret Trumpovi zablokoval soud. Už má ale připraven k podpisu nový. Vylepšený
Americký prezident Donald Trump dnes podle všeho podepíše nový protipřistěhovalecký dekret, jenž zakáže na 90 dní vstup do USA občanům šesti zemí – Íránu, Jemenu, Súdánu, Sýrie, Libye a Somálska. Výjimku budou mít držitelé zelených karet. Informuje o tom BBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Blok proti islamizaci: Cenzoři facebooku zablokovali naši volební píseň
Z pátku na sobotu zablokoval facebook Bloku proti islamizaci video, na kterém členové BPI zpívají kramářskou píseň Hranice, vytvořenou známým blogerem Miroslavem Kulhavým pro volby 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Aktivista Jan Cemper: Facebook si může mazat, co chce. Když se vám to nelíbí, nechoďte na něj. Žádná cenzura!
ROZHOVOR „Facebook neodstraňuje příspěvky za vyjádření protiislámských nebo protimuslimských názorů. Odstraňuje za šíření lží, manipulací a nenávisti. To je velký rozdíl. Facebook blokuje a maže napříč politickým spektrem,“ tvrdí aktivista Jan Cemper. Podle něj si stránky jako Naštvané matky mohou za blokaci stránek vlastní činností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
V Německu to bouchlo: Facebook smazal důkaz, ale už je pozdě. Čtěte, co bude dál a co si myslí lidé
Případ zavražděného Němce v Saské Kamenici (Chemnitz) dnes dostal nový rozměr. Po internetu se začal šířit zatykač na dva hlavní podezřelé, kteří do Německa přišli z Iráku a Sýrie. Facebook jej však již stačil zablokovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
To je síla. Nejdřív Nora Fridrichová, teď potkalo Okamurova poslance něco ještě horšího
Facebook zablokoval profil poslanci z hnutí SPD Lubomírovi Volnému. Zákonodárce tvrdí, že se tak stalo je proto, že šířil pravdu o údajných zločinech muslimů v Česku. Pracovníci Facebooku Volnému sdělili, že byl zablokován za šíření nenávisti. Na to, že Volný šíří na sociální síti nepodložené informace, upozornil i pořad 168 hodin České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Proč je důležité neregulovat Facebook?
Tlak Evropské komise na sociální sítě – zejména Facebook – kvůli regulaci jeho obsahu je velký. V reakci již minimálně Facebook nastavil své vlastní autoregulační mechanismy, aby požadavkům EU vyhověl. Snahu […]
zdroj: devian.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:39, zobrazit podobné
Pravda o cenzuře! Českého právníka zablokoval Facebook... A on se naštval a promluvil
Není to dávno, co přátelé ústavního právníka Pavla Hasenkopfa oznámili, že mu byl zablokován facebookový profil. Blokace byla dočasná, nicméně Hasenkopf mezi „digitálně svobodnými“ dlouho nepobyl. Jak píše, byl znovu zablokován. „Vypadá to, že někomu z elfů či cenzorů extrémně vadím,“ tvrdí ústavní právník. A dodává, že když mu kvůli tomu zablokovali i messenger, tak porušují listovní tajemství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist