nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Martin Kabátník: Let MH 370 a hlavolam
Pokud jste si přečetli minulé zdokumentované údaje (viz odkaz níže), tak bylo nad čím přemýšlet. Podle těchto zdokumentovaných skutečností to vypadá, jakoby se jednalo o 2 navzájem rozdílné lety, ale jednoho letadla. Jeden let směřuje k Antarktidě a skončí v oceáně západně od Austrálie a druhý let směřuje na Maledivy až Čagoské ostrovy a skončí v oceáně. Co to je, že mohou existovat 2 verze jedné skutečnosti. Může se na to použít příklad jako u sirkového hlavolamu? Začněme od zdokumentovaného konce. Trosky a úlomky letadla se nalezly na ostrovech Reunion, dále Rodriguez a na pobřeží Tanzánie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
dTest: Nemocemi z potravin se můžete nakazit i od lidí
Tzv. alimentárním onemocněním se lze nakazit od jiné osoby, aniž bychom přišli do styku se škodlivými potravinami. Nabízíme vám rady, jak se bránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nezávislí investigativci přišli s novou teorií, jak Rusko zavinilo pád letadla na Ukrajině. Vystupuje v ní generál na penzi
Nezávislá investigativní skupina Bellingcat dnes na svých webových stránkách uvedla, že za katastrofu letadla MH17 může ruský generál. K pádu dopravního letadla na Donbasu došlo v červenci 2014. Zahynulo tehdy téměř 200 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Stát jako otřesný hospodář? Kapsch předložil čísla
Svůj vlastní a bezchybně pracující mýtný systém, který jen za toto pololetí vybral 5,5 miliardy a beze změn může vybírat dalších deset let, stát vyhazuje do šrotu a kupuje za více jak deset miliard systém nový.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Nejméně deset mrtvých, padesát zraněných a tak dále...
Kolik jich ještě bude třeba? Deset tam, dvacet sem, stovky jinde. Křesťané jdou jako ovce na porážku. Co ale jiného se kromě plamenných proslovů a procítěných soustrastí děje?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist