HZS: Havlíčkobrodští hasiči se přestěhovali do nové stanice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Hasičský záchranný sbor: Nová stanice pro profesionální sbor v Holešově
V pátek byl položen základní kámen nové budovy požární stanice v průmyslové zóně v Holešově na Kroměřížsku, čímž byla slavnostně zahájena stavba této nové stanice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Pražští hasiči se školí v kácení nebezpečných stromů
Jak správně postupovat při havarijních těžbách i rizikovém kácení se začátkem ledna učili hasiči z Hasičské stanice Modřany od našich zaměstnanců ze střediska Lesy. V rámci dohodnuté spolupráce mezi naší organizací a Hasičským záchranným sborem hlavního města Prahy mají pražští hasiči jedinečnou možnost natrénovat způsoby těžby a odstraňování stromů, ke kterým často vyjíždějí například po větrných kalamitách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
MHMP: Z dotace města hasiči pořídí nové vozidlo pro záchranu na vodě
Pražští profesionální hasiči získají nové specializované vozidlo pro zajištění rychlého a efektivního zásahu při záchraně osob z vodní hladiny. Finanční podpora města ve výši dva a půl milionu korun jim umožní nahradit dopravní prostředek, který již dosluhuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Český rozhlas Dvojka představil nové pořady a moderátory stanice
Stanice Český rozhlas Dvojka představila včera na Reprezentačním plese v Národním domě na Vinohradech nové moderátorské osobnosti a pořady, které jsou do vysílání této celoplošné stanice postupně nasazovány od začátku letošního roku. Úpravu programového schématu podpoří od 1. dubna rozsáhlá komunikační kampaň, jejímiž tvářemi jsou Tereza Kostková, Halina Pawlowská, Jan Rosák, Dalibor Gondík a Jan Čenský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Dobrovolní hasiči v žádném případě nezaostávají za kolegy profesionály
Nové zásahové vozidlo CAS Scania s kompletní výbavou převzali dobrovolní hasiči Cholupic. Na jeho pořízení přispělo sedmi a půl milionovou částkou i hlavní město Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Bonett zprovoznil 32. stanici CNG
Bonett završil rok 2017 zprovozněním již 32. CNG stanice s logem Bonett. Nově otevřel poslední českou CNG plnicí stanici před hranicemi na cestě do Německa, a to na dálnici D5 na 128. km u čerpací stanice Esotank. V současné době má rozestavěné i další vlastní stanice, staví však i velkou stanici pro Dopravní podnik města Děčína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ČEZ: Dobíjecí stanice pro elektromobily mají i Mariánské Lázně
Dvě nové veřejné rychlodobíjecí stanice pro elektromobily jsou oficiálně od 11. května k dispozici řidičům elektrických aut v Mariánských Lázních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Hejtman Netolický: Kraj plánuje v Moravské Třebové výstavbu nové stanice záchranné služby
Výstavba nové výjezdové stanice zdravotnické záchranné služby v Moravské Třebové, střední školství a rekonstrukce silnic. To byla hlavní témata pátečního jednání hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického s vedením města v čele se starostou Milošem Izákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
HZS ČR: Poklepání základního kamene. Připravujeme výstavbu nové stanice ve Slavkově u Brna
Dnes se ve Slavkově u Brna uskutečnilo slavnostní poklepání základního kamene nové hasičské stanice. Díky výborné spolupráci s městem se podařilo zajistit vhodný pozemek, na kterém bude také výjezdové stanoviště Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist