nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Greenpeace: Elektrárna Chvaletice odmítá omezit vypouštění nebezpečné rtuti
Elektrárna Chvaletice chce do životního prostředí vypouštět o 250 procent více nebezpečné rtuti, než kolik jí dovolují nové emisní limity platné od roku 2021. Zároveň se do zákonných limitů nevejde ani u oxidů dusíku, což chce vyřešit výjimkou na všechny čtyři bloky elektrárny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
To je tak nebezpečné! Dnes vadí židé nebo migranti. Kdo zítra? Vy? Nebo já? Bartošek se v ČT svěřil Tvarůžkové s obavami z Okamury
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 přivítala předsedu poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška. Ten před kamerami vysvětloval, proč by předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura neměl nadále působit ve vedení sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Pirát Michálek vysvětloval, proč nemohou jít do bloku s ODS. Ještě si pamatují na Topolánka...
Moderátorka Marie Bastlová v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu přivítala předsedu poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka. Ten posluchačům vysvětloval, proč se Piráti odmítají přidat ke společnému pravicovému předvolebnímu bloku, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, který si klade za cíl porazit v příštích sněmovních volbách šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Sobotka: Čas od času musíte použít expresivní výraz
Předseda ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka zareagoval na obsáhlý rozhovor Andreje Babiše (ANO) pro deník Právo, kde vicepremiér svého šéfa ani za mák nešetřil. Sobotka se rozhodl, že přes týdeník Respekt vrátí úder. V rozhovoru padlo i jméno prezidenta Miloše Zemana. Premiér hned na úvod znovu vysvětloval, proč mluvil o tom, že Babiš ve své dluhopisové aféře „ojebal stát“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Nebude chybět Merkelová, ale vize
Kdysi jsem četl knížku o dvou černoškých kmenech, jeden moderní, druhý zaostalý: Když se bílí ptali příslušníhů zaostalého kmene, jak hodnotí svého náčelníka, vyjádřili se velmi negativně. A to nemáte proceduru, jak ho nahradit? – ptali se bílí. Máme – odpovídali příslušníci kmene –, když na to přijde, můžeme ho i sníst. Tak proč to neuděláte? – vyzvídali bílí dál. Protože se u nás traduje, že když je náčelník špatný, tak ten, co po něm přijde je ještě horší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist