nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Ti anarcho- marxisté ze Žít Brno. Špinavé kšefty a korupce... Trochu jiný pohled na dnešní zatýkání na brněnské radnici
Policie na úřadu Brno-střed dohledává podklady v listinné i elektronické podobě. Podle tajemníka úřadu Petra Štiky není zřejmé, čeho přesně se zásah týká. Štika to řekl ČTK. K dění na radnici městské části se vyjádřila i iniciativa LIGA LIBE, která si klade za cíl vzdorovat novým regulačním nařízením EU v oblasti držení zbraní, neboť je považuje za nesmyslná. Současný policejní zásah na brněnské radnici prý se zbraněmi na první pohled nesouvisí, jenže druhý pohled už může ukázat něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Firma spojovaná s Mynářem oznámení o odstoupení od smlouvy v Kyrgyzstánu nedostala, nevylučuje arbitráž
Česká společnost Liglass Trading CZ (LTD CZ) nedostala zatím od kyrgyzské vlády žádné oficiální oznámení o odstoupení od smlouvy na výstavbu kaskády vodních elektráren. Firma to dnes uvedla v tiskovém prohlášení. Dodala, že podle smlouvy má v případě sporů o výklad, platnost nebo plnění dohody tři měsíce na jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Od koho máte ty mobily? Firma, která dodává elektroniku pro státní správu, má za dva roky existence nasmlouváno téměř 27 milionů. Vede ji učitelka
Z BYZNYSU Podnikání se státní správou se v Česku může vyplácet. Nebývalý úspěch slaví nedávno založená společnost Amendoim. Firma sídlící v Dolních Břežanech u Prahy nemá sice webové stránky, zato se jí ale za dva roky existence podařilo získat 76 zakázek na dodávky elektroniky pro státní správu. Mezi její klienty patřilo například Ministerstvo obrany, vnitra, policejní prezidium či Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jak zjistily ParlamentníListy.cz, úplně od nuly ale firma nezačínala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Petice za zrušení doplatků na pomůcky pro těžce nemocné pacienty
Žádáme o zrušení doplatků na speciální pomůcky, které zlepšují kvalitu života nevyléčitelně nemocných pacientů. Jedná se o dýchací přístroje a jejich příslušenství (okruhy, masky) a kašlací asistenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
VZP: Náš tatínek má už značné problémy s chůzí a rovnováhou. Jaké zdravotní pomůcky, které by mu usnadnily život doma, by mu mohla pojišťovna proplatit?
Hned úvodem je třeba zdůraznit, že pojišťovna nemůže vyhovět žádosti o proplacení zdravotnického prostředku, který si klient sám z vlastního rozhodnutí zakoupil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Šmejdi oblbují seniory. Detektiv odhalil nové taktiky, jak z důvěřivců tahají peníze
KAUZA Svensonova kůra, biomagnetický náramek, dalekohledové brýle... Reklama na zdravotní produkty, která se v polovině letošního roku objevila v TV programových časopisech a ve společenských týdenících, má několik věcí společných: je anonymní, láká na produkty, které nejsou registrovány jako zdravotní pomůcky a slibuje jejich až zázračnou účinnost. Kdo za reklamami stojí? Soukromý detektiv Zbyněk Prousek ukazuje směrem na podvodníky – takzvané šmejdy, zaměřující se na důchodce. Na rozkrývání jejich praktik a personálních vazeb se Prousek specializuje dlouhodobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zelení: Zanedbané vily u Hradčanské? Míč je na straně developera
Mediálním světem v posledních dnech oblétla zpráva o tom, že developerská firma Lordship vyzvala radnici Prahy 6 ke zboření chátrajících vil při ulici Milady Horákové. Záměr developera je však nutné nahlížet v celém kontextu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist