nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Lidi si postavili studny za zdaněné peníze bez pomoci státu. A ten jim je chce při suchu zabrat? Markéta Šichtařová vypěnila
Ekonomka Markéta Šichtařová se zlobí. Komunistické myšlení se nám prý vrátilo do společnosti rychleji, než by člověk čekal. V 50. letech 20. století komunisté rozhodovali o tom, co se udělá s bytem, v němž bydlíte. Dnešní vláda zase rozhoduje o tom, co provede s vaší vodou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jaderná elektrárna Dukovany opět otevře na 24 hodin své brány návštěvníkům
Pomyslné brány širokému počtu návštěvníků otevře na 24 hodin Jaderná elektrárna Dukovany, a to v pátek 7. 7. a sobotu 8. 7. vždy od 9 do 21 hodin. V rámci této speciální akce si návštěvníci prohlédnou Infocentrum a v letošním roce nově také prostor sloužící k ukrytí personálu při mimořádné události. Na závěr asi 1,5 hodinového programu čeká návštěvníky vstup do střeženého prostoru elektrárny v doprovodu průvodců, kteří prohlídku elektrárny doplní odborným výkladem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dostali jsme se do bodu, odkud není bezbolestného návratu, varuje Markéta Šichtařová
Ekonomka Markéta Šichtařová má za to, že česká ekonomika se přehřívá. Nejhorší prý je, že se už nedá zabránit pádu, který nás bude bolet. Ekonomka také ukázala na viníka problémů, které nás čekají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
O „jaderné elektrárně chudých“ v Československu. S historickým publicistou Zdeňkem Čechem o tajemství bývalého režimu
ČESKÉ OSMIČKY Experimentální jaderná elektrárna na neobohacený uran, takzvaná jaderná elektrárna chudých. Fungovala kdysi v Jaslovských Bohunicích, než tam v prosinci před čtyřiceti lety uvedli do zkušebního provozu první energetický blok nové elektrárny. Historický publicista Zdeněk Čech byl před mnoha roky přímo na místě a dozvěděl se spoustu zajímavých informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
ČEZ: Jaderná elektrárna v Temelíně vyrobila letos 15,5 miliónů MWh
Tato elektřina by českým domácnostem vystačila na téměř 12 měsíců, a jihočeská elektrárna tak letos vyrobí nejvíce elektřiny od svého spuštění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
První na světě plovoucí jaderná elektrárna Akademik Lomonosov vyrazila z Murmansku do Peveku
Dnes 23. srpna 2019 vyrazila na cestu ke své předpokládané budoucí základně ve městě Pevek na ruském poloostrově Čukotka na Dálném Východě zatím jediná na světě plovoucí jaderná elektrárna Akademik Lomonosov. Jejím úkolem bude zásobovat odlehlé místo nepřístupné běžné energetické infrastruktuře stabilní a ekologicky nezávadnou elektrickou energií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Naše české potraviny aneb je důležitější původ nebo kvalita?
Reklama nás přesvědčuje o důležitosti nakupování našich potravin, našich vajíček, našich výrobků i když se pod nimi skrývá mnohdy jen český obal a obsah z neznámého EU zdroje nebo pochybná kvalita.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Tak gender studies budou mluvit do našich důchodů? Markéta Šichtařová si četla složení komise ministryně Maláčové a čím dál více žasla
Česká ekonomka, manažerka a podnikatelka Markéta Šichtařová se pohoršuje nad novou komisí „pro spravedlivé důchody“, kterou v tomto týdnu představila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Šichtařová se pozastavuje především nad jejími cíli, v jejichž výkladu spatřuje jisté protiklady, a zarážející je pro ni i to, z jakých členů se komise vlastně skládá. „O našem důchodu rozhodují genderové neziskovky,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist