nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Jiřina Holotová: Pro cizince byty vybudujeme, pro našince zdražíme hypotéky
Diskriminace mladé české populace začíná na Plzeňsku nabývat konkrétních obrysů. Jsi místní? Žij si jak chceš, dělej kde chceš a vyžij z čeho chceš! Jsi cizinec nebo z jiného kraje? Pojď k nám pracovat a dáme ti byt zdarma!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Po stopách Bohuslava Sobotky. Byl vyjednávat v Číně
Někdejší předseda vlády za sociální demokracii Bohuslav Sobotka prakticky zmizel z veřejného života. Ve Sněmovně vypovídal před komisí k OKD, ale jinak jako by se po něm země slehla. Až teď se objevil. V Číně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Regulace Facebooku svobodu projevu na internetu nezachrání
Václav Klaus ml. chystá novelu zákona, která by měla sociální sítě, tedy soukromé firmy, donutit mazat jen ty příspěvky nabádající ke genocidě a podobně. Pokládám to za zoufalý krok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Jak loterijní zákon 2017 změnil sportovní sázení na internetu?
Kurzové sázení je velice populární především mezi sportovními fanoušky. V dnešní době se dá vsadit na internetu během pár minut na spoustu sportů, o kterých jste možná ani nevěděli, že existují, ale také na aktuální společenské události, jako jsou volby a podobně. Od 1. ledna 2017 platí nový loterijní zákon, jak změnil situaci na tomto specifickém trhu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Záruku za půjčku 1,5 miliardy eur pro Mezinárodní měnový fond Sněmovna nejspíše schválí
Sněmovna pravděpodobně beze změn schválí zákon o poskytnutí státní záruky České národní bance za úvěr pro Mezinárodní měnový fond. Centrální banka má MMF poskytnout půjčku 1,5 miliardy eur, tedy asi 40 miliard korun. Půjčku, která má posílit zdroje MMF, bude financovat ze svých devizových rezerv. Normu dnes poslanci poslali do závěrečného kola schvalování, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Alcaplast testuje ve FN Brno speciální toalet
Speciálně upravený modul pro hendikepované osoby nebo pro lidi se sníženou hybností momentálně testuje břeclavská společnost Alcaplast v brněnské Fakultní nemocnici Brno na Interní gastroenterologické klinice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
5 tipů, jak vybrat vhodnou půjčku
Mnozí si myslí, že o výhodnosti půjčky rozhoduje jen bonita žadatele. Ano, ta hraje významnou roli při sjednávání úvěru, avšak na scéně je i mnoho dalších faktorů, které vám pomohou získat výhodnou půjčku a které snadno ovlivníte. Pojďme se na ně podívat blíže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist