Jiří Baťa: Ublížený, resp. nedoceněný skripač Šporcl
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Jiří Baťa: Logika nadevše. Aneb náš zákazník, náš...?
Již několik let Vodovody a kanalizace a.s. Kroměříž, prostřednictvím místního měsíčního periodika HOLEŠOVSKO informují veřejnost, resp. spotřebitele o hospodaření společnosti za uplynulý rok a jako třešničku na dortu pak přidávají sdělení o „Ceně vody“ na další rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Dobromyslná, možná i spekulativní, ale hlavně naivní europoslankyně Šojdrová
Že s nápadem na přijetí imigrantů, postižených v rámci válečných událostí v Sýrii či jinde, v tomto případě dětí (resp. mládeže) přijde europoslankyně paní Šojdrová (KDU-ČSL), není žádným překvapením.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Topolánek je citlivý člověk, který umí naslouchat, říká Pavel Šporcl
Slavný houslista Pavel Šporcl na videu podpořil Mirka Topolánka. Pánové si pochvalovali, jak si spolu rozumí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Že by myšlení brněnských zastupitelů bylo až tak neuvěřitelně multikulti uvědomělé?
Je až neskutečné, jak se někteří lidé, čímž mám na mysly brněnské zastupitele, dovedou v tendenčních záležitostech rychle přizpůsobit, resp. podlehnout vábení peněz. Takové rozhodování musí být něčím vyvoláno, motivováno a nejblíže je tomu vidina slíbených peněz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Vadí nebo nevadí?
Panu Matěji Rupertovi toto léto zřejmě nesvědčí, z horka má zřejmě přiliš přehřátý organismus (pokud to není stav trvalý), protože napsat, resp. kritizovat tuto naprosto nezávadnou, běžnou, lidskou a civilizovanou fotografii bývalého prezidenta Václava Klause, je naprostý kolaps úsudku a logiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Houslista Šporcl: Naše země pláče. Útočí se na Romy, intelektuály...
„Vytratila se vize, směr, kulturnost, sounáležitost. Závist nezmizela a mezilidské vztahy snad nikdy nebyly horší,“ stýská si houslista Pavel Šporcl. Forum24 u příležitosti oslav 100 let od založení Československa posílá známým osobnostem dvě otázky: Vzbuzuje ve vás stoleté výročí založení Československa pocit hrdosti? Jak vidíte budoucnost českého státu v příštích dvaceti letech? Houslista Šporcl je ohledně budoucnosti optimista. Zato současnost vidí černě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Zeman versus Petříček, kdo z nich je větší vlastizrádce?
O tom, jak prezident Miloš Zeman poškozuje české zájmy svými návštěvami Ruska a Číny, kterými údajně táhne Česko na východ, nebo že je agentem Kremlu, podlézá Pekingu a podobné trestuhodné činy, resp., že ohýbá Ústavu k obrazu svému, bylo už napsáno a zkritizováno mnoho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Svoboda slova. Se vším všudy, nebo s výjimkami?
Václav Klaus ml. přišel s pozoruhodným názorem, resp. s návrhem zákona, který by měl chránit svobodu slova (míněno ve veřejném prostoru), jinými slovy, aby Facebook a další sociální sítě nemohly mazat a cenzurovat příspěvky, ale mohly blokovat (mazat) pouze výzvy ke genocidě a „podobně“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Sociální bydlení a jeho (ne)řešení
Z článku pana R. Nejezchleba „Království za bydlení“ (Halónoviny 28. 5. 2018) vyplývá, jaké okolnosti ovládají, resp. komplikují zdánlivě neřešitelnou problematiku sociálního bydlení. Zdánlivě proto, protože tento problém do této pozice staví především lidé, kteří mají zájem udržet tento stav, protože je pro ně více než výhodný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Vzkaz nám občanům spoza Velké louže
V Lošanech na Kolínsku byla uskutečněna tradiční vzpomínková akce pořádaná k 122. výročí narození generála, pana Josefa Mašína, který patřil k těm nejvýznamnějším českým protinacistickým odbojářům. K přítomným, prostřednictvím vnučky Sandry, z USA promluvil, resp. poslal vzkaz také generálův syn Josef, který se, jak známo, s bratrem a společníkem Paumerem v 50. letech prostřílel do západního Berlína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist