nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Dobrá volba požaduje prošetření nesoutěžního jednání vydavatelů stravenek
Zástupci politické strany Dobrá volba podali dne 18. října k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže podnět k přezkoumání dodržování předpisů o hospodářské soutěži ze strany společností vydávajících stravenky a jiné benefitní poukázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Lukša: Billboard Zdeňka Bakaly s logem politické strany Dobrá volba 2016
Pavol Krúpa, podnikatel a majitel společností Arca Capital a Arca Services a. s., se stal hlavním mecenášem a podporovatelem naší strany Dobrá volba 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Kolem schvalování kandidátů ČSSD v Praze se prý děly velmi podivné věci. Třetinu hlasů vyřadili, prý kvůli složitému systému
Část pražské ČSSD napadla nedávné vnitrostranické hlasování o své kandidátce do podzimních sněmovních voleb a předsednictvu strany si stěžuje na porušení pravidel při tomto hlasování. Uvedl to dnes server iRozhlas.cz, který má stížnost k dispozici. Podle něj napadá zejména složitý systém hlasovacích lístků, kvůli kterému třetina hlasů propadla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dobrá volba 2016: Prosím, dejte nám sílu, dejte nám hlas
Zájem Čechů o politiku klesá. Příčinou je především chování některých politiků. Mnozí se oddálili od lidí, a zajímají se jen o sebe a o své zájmy. I proto jsme se rozhodli kandidovat v podzimních parlamentních volbách. Jsme Dobrá volba 2016 a máme co nabídnout!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hlasování o Maďarsku: Porušení pravidel, říká zkušený Čech z europarlamentu. Ještě bude veselo
Maďarský premiér Viktor Orbán (Fidesz) v pátek oznámil, že jeho vláda zažaluje u Evropského soudního dvora Evropský parlament pro špatný součet hlasů při hlasování o návrhu na potrestání Maďarska. Návrh na zahájení řízení podle článku 7 Smlouvy o EU, podle nějž by Maďarsko mohlo být zbaveno hlasovacích práv v orgánech EU, podle jeho vyjádření v rádiu Kossuth, nebyl řádně schválen. Námitku proti výsledku hlasování vznesli i maďarští europoslanci. Při hlasování podle nich nebyla splněna podmínka souhlasu 2/3 přítomných poslanců. Do kvóra předepsaného článkem 354 Smlouvy o fungování EU chybělo 9 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Přímá volba prezidenta v zrcadle názorů
Několik dnů zpátky to byl rok, co byl Miloš Zeman podruhé zvolen prezidentem České republiky v přímé volbě. Dost nemile jsem byl překvapen, že při hlasování ve Sněmovně PČR v r. 2011 se komunisté hlasování zdrželi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
ÚOHS zrušil výběr vítěze tendru na mýtné
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběr vítěze tendru na vybudování a provoz systému na výběr elektronického mýta od roku 2020. Úřad to dnes uvedl v tiskové zprávě. ÚOHS dospěl k závěru, že zadavatel porušil zákon o zadávání veřejných zakázek. Rozhodnutí zatím není pravomocné, poznamenává ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Příbram: Konec hlasování se blíží
Druhý ročník participativního rozpočtu, ve kterém mohou občané města rozhodovat o investování milionu korun, je ve fázi hlasování. Na přidělení hlasů máte už poslední dny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist