nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Komunisté ho vyhnali z domu. Stát mu teď dá odškodné dvě stě korun
Odškodné 200 korun dostane od ministerstva spravedlnosti Milan Hlobílek, jehož rodina byla v roce 1951 nuceně a bez právního podkladu vysídlena ze statku v Mistříně na Hodonínsku v takzvané akci K, tedy Kulak. ČTK to dnes řekl Hlobílkův advokát Lubomír Müller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Stát musí zaplatit exšéfovi Tatry statisícové odškodné
Stát musí zaplatit bývalému generálnímu řediteli automobilky Tatra Ronaldu Adamsovi odškodné 315.000 Kč plus úroky z prodlení jako náhradu za neoprávněné zadržení a trestní stíhání. Rozhodl o tom odvolací Krajský soud v Brně, když potvrdil dřívější rozsudek městského soudu. ČTK to dnes řekla mluvčí krajského soudu Eva Sigmundová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Za roky za mřížemi dostal odškodné. Nyní se odpálil v Mosulu
Sebevražedný atentát v iráckém Mosulu spáchal tento týden britský radikální islamista Jamal Udeen al-Harith. Jde o bývalého vězně z amerického žaláře v Guantánamu, jenž za dva roky strávené za mřížemi dostal odškodné ve výši milion liber. Píše o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Diplomat od Okamury: Arogantní samoděržaví Bruselu. Rok 2018 si budeme pamatovat jako rok, kdy si EU vykopala hrob stejně jako Rakousko-Uhersko před 100 lety
ROZHOVOR „Myslím, že si budeme rok 2018 pamatovat jako rok, kdy si Evropská unie vykopala hrob. Stejně jako Rakousko-Uhersko před 100 lety. Čekají nás prezidentské, senátní a komunální volby, tak zde jistě bude velmi živo, ale ve starosti o radnice a magistráty nesmíme zapomínat na starost o Evropu a o boj o znovuzískání samostatnosti pro Českou republiku,“ říká místopředseda zahraničního výboru Jiří Kobza z SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Egypt pozůstalým zemřelé Češky odškodné nevyplatí, myslí si exministr Svoboda. Zde je důvod
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) opakovaně do Egypta vzkázal, že by tamní vláda měla zvážit vyplacení odškodného pozůstalým po Češce Lence. Ta zemřela v Egyptě na dovolené na následky zranění, které jí nožem způsobil muslimský fanatik. Zaorálkův předchůdce v úřadě Cyril Svoboda je však přesvědčen, že Egypt odškodné nevyplatí. Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Bartík, který šířil o Zemanovi, že má rakovinu, smlouval o odškodné. U prezidenta ale narazil
Městský soud v Brně dnes zahájil proces s bývalým radním městské části Brno-střed Svatoplukem Pavlíkem. Toho žaluje prezidentská kancelář za pomluvu, kdy před prezidentskými volbami napsal na svém facebooku, že Miloš Zeman má rakovinu a zbývá mu sedm měsíců života. Hrad požaduje omluvu a odškodné pět milionů korun. Ke smíření mimosoudní cestou na návrh soudce Radka Malenovského nedošlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Historik: EU připomíná Rakousko-Uhersko. Velcí chtějí diktovat menším
Historik Petr Prokš se v rozhovoru pro server iHNed.cz rozhovořil o tom, že Rakousko-Uhersko nemělo budoucnost. Podle jeho slov přežívalo z českých daní. První republika se pak podle něj neměla za co stydět. Prováděla totiž vlastní a úspěšnou měnovou a hospodářskou politiku, díky níž investovala do budování železnic, silnic, ale i školství, vědy, kultury a armády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Trojan (SPD): Trojským koněm unijního matrixu jsou Češi
Rozložili jsme Rakousko-Uhersko, v pohodě rozložíme i Evropskou unii. Bude to ještě snažší než za starého dobrého Rakousko-Uherska. Řekl bych, že unijní matrix byl už dávno infikován.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist