Pořád nic. Vždyť jsou za to peníze. Lidi „neudávají“. Nářek v ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 21:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Proč, pořád vláda lže …A šetřit na nejchudších…?
Adresace a cílení sociálních dávek? Proboha, vždyť to jsou jen matky s dětmi, důchodci a postižení… Čtvrtina obyvatel živí celý stát. Hlavně úředníky. Pojďme počítat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2019 v 06:40, zobrazit podobné
Puch přichází z Hradu
Respektive z Lán, kde pan prezident pracuje, jak je teď moderní, hezky z domova. A proč ne? Vždyť hlavu má pořád ještě dobrou
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.8.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Toto se populistům nehodí. Diplomat Svoboda předkládá mimořádně vážné téma, o kterém se nemluví
STO LET REPUBLIKY „Hodnoty jsou pořád stejné, krize je lidí. Být poctivý, nekrást, nepodvádět – jsou hodnoty, které platí pořád. Jde o to, jak se chovají lidé, rekapituluje století od vzniku první republiky lidovec a bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda. Zároveň však připomněl, že Československo nevzniklo z hodnot, ale z mocenského rozhodnutí po první světové válce. Česká republika je prý v pořádku. Co jí podle Svobody ohrožuje, je populismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Něco, o čem se nepíše 1. Otazníky laika - peníze
Na volby bylo vyházeno X set milionů. Jak vlastně jednotliví kandidáti ty prachy, co dostali, zdanili? Vždyť to vlastně byly dary. Pro toho kterého. Kolik vybrala Finanční správa na daních z těchto darů? (Darovací daň) Nebo snad prvních šest daně platit nemusí? Vždyť to byly prachy, zmizelé vlastně v ruletě. Casinová daň?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
A tak mi to bůžek pravdy spočítal, vyhrál Miloš Zeman.
Měl jsem jeden velký sen, vlastně blbnu, vždyť já ho pořád mám. A to je dobře, přeci nepřestanu snít, když se mi ve volbách můj se nesplnil.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.1.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Vylovené migranty zpět na africké pobřeží. Tvrdě a nekompromisně. Mluví předseda Vandas, jehož názor prý nesmíte slyšet
ROZHOVOR „Já pořád nerozumím tomu, proč se například vylovení migranti z moře vozí na italské pobřeží. Vždyť to jsou týdně tisíce lidí! A my je máme živit, starat se o ně, a dokonce si je přerozdělovat, jak požaduje Brusel? Proč není na moři vytyčená hranice, kterou budou střežit vojenské lodě a letadla? A pokud by takové plavidlo s migranty chtělo i přes varování překročit linii, bude potopeno. A vylovené migranty odvézt zpět na africké pobřeží,“ říká pro ParlamentníListy.cz Tomáš Vandas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist