Bašta (BOS): Přeřeknutí, nebo politický program
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 21:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Václav Moravec - pouhé přeřeknutí?
Opět jen malá chybička od tohoto zkušeného matadora ČT, nebo jen potvrzení toho co se o TOP 09 povídá? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.6.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Konzervatismus jako nonkonformní postoj
O konzervatismu politologicky, politicky i lidskyPetr FialaMluvit o konzervatismu je složité už proto, že každý tím rozumí něco jiného. Jde o přístup k životu, způsob uvažování, politickou ideologii nebo přímo o politický program? Upřednostňuje politický konzervativec kupříkladu konzervativní léčbu v medicíně? Musí být český konzervativec, který je shodou okolností také věřícím, stoupencem konzervativního katolicismu? Nebo být konzervativní dokonce znamená, že dávám před čerstvými potravinami přednost těm, které jsou konzervovány? Je každý konzervativec opravdu „konzerva“?
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Bašta (BOS): Nekonečné trestní stíhání, jako politický program
Autor článku, politik, bývalý diplomat a člen ÚR politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST SOLIDARITA komentuje zpolitizování kauzy trestního stíhání A. Babiše a možnými důsledky úniku informací ze spisu dozorujícího státního zástupce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dnešní debaty o „uhlíkové stopě“? Dříve upalovali čarodějnice, srovnává Jaroslav Bašta
Česko trápí již několik let sucho, změna klimatu, a jen těžko se hledají řešení, co s tím. Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři pro Prvnízprávy.cz ohlédl do minulosti. Za problémy se suchem spojené tehdy lidé vinili čarodějnice. „To vyvrací tezi o vině člověka za globální oteplování. Když je sucho, můžete upalovat čarodějnice nebo stavět rybníky,“ píše Bašta. A rozčiluje se nad chováním zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Krize politiky či krize politiků
Každá politická strana by měla mít svůj program, který prosazuje. A ten by jí měl řadit mezi leviocvé či pravicové strany. A to právě na základě toho, čí zájmy tento politický program hájí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Veřejnoprávním novinářům rozšlapali bábovičku. Ukázalo se, že u Babiše šlo o politicky motivované stíhání, soudí Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři na serveru Prvnízpravy.cz vyjádřil k nekonečnému trestnímu stíhání premiéra Andreje Babiše a dalších spoluobviněných v kauze mediálně známé jako Čapí hnízdo, jako k politickému programu. Reakce médií hlavního proudu včetně veřejnoprávních na to, že dozorující státní zástupce rozhodl o zastavení trestního stíhání, ze všeho nejvíc prý připomínala „syndrom rozšlapané bábovičky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Macron, Čaputová a Zelenskyj. Jak vyhráli volby a dostali se do úřadu? Bašta nachází shodu
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině se zamýšlí nad tím, jak to může dopadnout, když volby ve Francii, na Slovensku nebo na Ukrajině vyhrávají lidé, kteří mají minimum politických zkušeností, případně nemají zkušenosti vůbec žádné. Podívejte se sami, k čemu Bašta dospěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Gazdíkovský hejtman Půta promluvil o tom, jaká byla spolupráce s lidovci. Hrozilo prý, že STAN dopadne jako minule s Kalouskem
„Byli jsme dvě volební období nálepkami TOP 09. Kdybychom teď na tohle přistoupili, mohli bychom být nálepkami na KDU-ČSL. V příštích volbách na ČSSD, nebo nevím na kom dalším. Politický subjekt, pokud chce dlouhodobě prosazovat politický program a nějaké hodnoty, tak se nemůže změnit v nálepku,“ vysvětluje ParlamentnimListům.cz kroky Starostů a nezávislých jejich bývalý předseda Martin Půta, hejtman Libereckého kraje. Sám do těchto voleb nekandidovat nechce. „Neumím sedět na dvou židlích,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist