nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Chrudimáci: Jak to vypadá po prvním týdnu jednání
Chtěli bychom své voliče informovat o tom, jak to vypadá po prvním týdnu povolebního vyjednávání o nové koalici pro vedení města Chrudim. Pro nás volbami komunikace s voliči rozhodně neskončila a chceme s vámi nadále otevřeně řešit chrudimskou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Majitel domu na Václavském náměstí uvedl, že chystá jeho demolici
Majitel domu na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice se připravuje na demolici objektu. Na jeho místě chce společnost Flow East vystavět prosklenou budovu. U rohového domu stavaři před několika dny vztyčili lešení a nyní budovu překryla plachta. Nájemci domu dostali výpověď. Mluvčí developera Veronika Hanzlíková dnes ČTK sdělila, že firma má na bourání objektu demoliční výměr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
FN Brno: Světový den ledvin oslaví nemocnice prevencí
Světový den ledvin se slaví každoročně druhý čtvrtek v měsíci březnu, letos toto datum připadá na Mezinárodní den žen, což je příležitost, jak poukázat na důležitost zdraví žen s důrazem na zdraví ledvin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Politické debaty ve stínu historických mýtů
Žádost policie o vydání bývalého ministra financí a šéfa politického hnutí ANO Andreje Babiše vyvolala řadu historických reminiscencí a vzpomínek na předvolební aféry, které se často pohybují v rovině polopravd či zjednodušených mýtů. Jedním z takových mýtů je tvrzení: „zavřeli Sládka, aby mohl být zvolen Václav Havel.“
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.8.2017 v 21:41, zobrazit podobné
Michal Palik: Za evropskou xenofobii může i omezenost volného pohybu osob
Vnitřní otevřenost pohybu osob v rámci EU měla logicky vést k setkávání různých kultur, jejich vzájemnému poznávání, míchání a v důsledku tak i bourání předsudků, stereotypních názorů a psychologických bariér vůči cizímu a neznámému. Nedávný růst xenofobie je tak velice nelogickým vyústěním vnitřního otevírání se a chyba se buďto vloudila do naší logiky, anebo jeden z prvků v rovnici byl nesprávný.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 18.5.2018 v 16:41, zobrazit podobné
Nadace ČEZ: Klienti i vedoucí Centra bez bariér představili svůj um na jarním jarmarku
Nedělní a pondělní jarmark v Nové Pace ideálním způsobem propojil práci sociálních pracovnic i zdravotně postižených klientů zaměstnaných v Centru bez bariér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Devět budov ČEZ zasvítí do tmy modře. Energetici tak vyjádří podporu lidem s autismem a organizacím
Energetici se již popáté zapojí do osvětové kampaně „Česko svítí modře“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vinklátová (SLK): Vlastníte kulturní památku? Přihlaste ji do soutěže
Liberecký kraj vyhlašuje již čtvrtý ročník soutěže Památka roku Libereckého kraje, jejímž záměrem je upozornit občany na úspěšnou obnovu kulturních památek a poukázat na ojedinělé historické stavby v regionu. Do soutěže se mohou zájemci hlásit od 1. 2. 2019 do 30. 4. 2019. Vítězná památka obdrží pamětní desku k umístění na vítězném objektu a vlastník finanční odměnu ve výši 50.000 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist