Dukovany: Rusové dají nejlepší nabídku, bojí se politik TOP 09. A bude zle
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 21:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

VIDEO Zakázka na Dukovany: Hrůza! Oni ti Rusové jsou nejlepší a mají šanci vyhrát, míní Klimeš od Bakaly
Reportér vydavatelství Economia David Klimeš se ve svém videokomentáři věnoval tomu, jak podle něj běžíme vstříc ruské dostavbě jaderné elektrárny Dukovany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Pozor, Rusové! Budou nás mít v hrsti! Bakalův Kundra odhalil nové informace o kšeftu na Dukovany. Bojí se i Jakub Janda
Týdeník Respekt přináší v článku redaktora Ondřeje Kundry nové informace ohledně 200miliardové zakázky na rozšíření dukovanské jaderné elektrárny. Jak magazín zjistil, poradce ministryně průmyslu František Hezoučký poslal lidem ve vedení ČEZ a na ministerstvu průmyslu e-mail lobbující za dostavbu elektrárny ruskou cestou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš konečně nabídl Fialovi akceptovatelnou nabídku k sňatku
ODS je v koutě, takovou nabídku nelze odmítnout!! Stát bude říti několik státních firem a agentur, jejichž ředitelem bude pan Babiš, pak už je jedno kdo bude předsedou vlády.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.11.2017 v 12:40, zobrazit podobné
HK ČR: „Metodické kuchařky“ pro veřejné zakázky na komunikaci a marketing
Hospodářská komora se v souvislosti s novým zákonem o veřejných zakázkách podílí na nových metodikách, které pomůžou úředníkům vybrat nejlepší nabídku za nejlepší cenu v oborech, v nichž se běžně nepohybují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Prasečina jako Kubiceho zpráva, říká advokát ke stíhání Babiše a bojí se...
ROZHOVOR. Pokud nebude mít policie dostatek důkazů v kauze Čapí hnízdo a Andrej Babiš bude zproštěn obvinění, budou padat hlavy, předpovídá advokát a bývalý poslanec Jaroslav Ortman. Kritizuje načasování trestního stíhání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka. „Ale upozorňuji, že pokud ANO vyhraje volby, tak první, co bude chtít obsadit, je post ministra vnitra. Z postu ministra vnitra se dají přezkoumat všechny kroky předchůdce, tedy pana Chovance, a nedej Bože policejního prezidenta. A dají se dělat různé věci, třeba prověřovat OKD,“ řekl advokát v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Na veletrhu REGIONTOUR zažijete to nejlepší z českých regionů
V lednu bude brněnské výstaviště opět patřit turistice a cestovatelům. Ve čtvrtek 18. ledna zde startuje mezinárodní veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR. Nadcházející ročník by měl podle organizátorů dostat zcela nový kabát. Návštěvníkům představí pestrou nabídku zájezdů, nový festivalový pavilon a hlavně to nejlepší z českých regionů. Program organizátoři odhalili za účasti Asociace krajů ČR na tiskové konferenci v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
V jaderné elektrárně Dukovany zasedne se zástupci kraje a průmyslu i prezident China General Nuclear
V úterý 19. září 2017 se v Třebíči uskuteční další ze série kulatých stolů se zájemci o dostavbu 5. bloku jaderné elektrárny Dukovany. Pozvání zástupců JE Dukovany a sdružení Energetické Třebíčsko tentokráte přijala čínská společnost China General Nuclear (CGN). O možnostech dostavby bude osobně jednat také prezident čínské společnosti Mr. Zhang Shanming.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Dukovany navazují partnerství s ruským elektrárenským městem Poljarnyje Zori
Obce Dukovany a Poljarnyje Zori (Rusko) podepsaly 11. září 2018 memorandum o navázání partnerství. Obě obce spojuje to, že mají v sousedství jaderné elektrárny typu VVER-440, Kolsou JE a JE Dukovany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš vyšperkoval Fialovi nabídku k sňatku! Moravec to dnes odhalil!
ODS je v koutě, takovou nabídku nelze opravdu odmítnout!! ODS má oči a ruce všude! Stát bude řídit několik desítek vládních zmocněnců - tj. klonovaných Andrejů. Zlato a diamanty pro ODS.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.3.2018 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist