Konečná (KSČM): Vyzývám vládu, aby koupila Sputnik V pro české občany
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 07:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Konečná povede KSČM do eurovoleb. Ústřední heslo její kampaně zní...
Kandidátku KSČM do voleb do Evropského parlamentu povede současná europoslankyně Kateřina Konečná. Podle informací ČTK ji dnes zvolilo do čela kandidátní listiny širší vedení KSČM. Její protikandidát a další europoslanec Jaromír Kohlíček dostal zhruba čtvrtinu hlasů. Konečná je místopředsedkyní komunistů pro evropské záležitosti a zhruba čtvrt roku již volby chystá. Komunisté za kampaň plánují utratit zhruba 7,5 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ať každá země udělá, co může. Ne, že nám bude někdo diktovat. Nechápu logiku Bruselu, bouřila se v ČT europoslankyně Konečná
Europoslanci Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Luděk Niedermayer (TOP 09) a Kateřina Konečná (KSČM) se v pořadu Otázky Václava Moravce České televize vyjádřili k problematice migrační krize a Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jsme popelnicí Evropy. Změna v EU neprojde, ty supermarkety totiž patří Němcům. Zklamaná Konečná o boji za kvalitu potravin
Hostem pořadu Štrunc! na serveru Info.cz byla europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). Hovořila o pravomocích, které mají v Evropském parlamentu, vyjmenovala, co se jí podařilo prosadit, a věnovala se i možnosti referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie. „Čeští politici se naučili všechno na unii svádět,“ říká Konečná k pesimistickému názoru Čechů na Evropskou unii. A v závěru zmínila hojně debatovanou dvojí kvalitu potravin a poměry v české vládní koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Konečná (KSČM): Apeluji na českou vládu, aby nenechala zemřít český automobilový průmysl
Bohužel, to, na co jako zpravodajka k nařízení o nových cílech snižování emisí CO2 v osobních autech upozorňuji po celé vyjednávání, se stává skutečností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Aby se nezapomnělo. Europoslankyně Konečná se začátkem roku tvrdě pustila do Bakaly
Mělo by být dodrženo předkupní právo pro nájemníky bytů OKD, píše europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ti samí, pořád to nechápou! Konečná z KSČM Minářovi a spol. připomíná výsledek voleb
ROZHOVOR „Je třeba začít u sebe. Strana nám tak nějak zlenivěla, to se musí změnit,“ říká europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). Podle ní komunisté vědí, co dělat, ale neumějí návrhy a řešení dostatečně prodat. Velké společnosti a bankovní sektor si z České republiky prý nesmí dělat dojnou krávu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž uvedla, jak často se setkává s tím, že normální člověk se spravedlnosti nedovolá. Vše trvá neúměrně dlouho a většina lidí ani nemá na soudní výlohy a advokáty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Dolejš a Konečná hodně překvapili voliče KSČM. Chtějí přijmout euro, a nejlépe co nejdříve
Voliči KSČM možná budou překvapeni, ale i mezi komunisty se najdou lidé, kteří si umějí představit, že se v Česku bude platit evropskou společnou měnou, eurem. Pokud budou komunisté podporovat menšinovou vládu Andreje Babiše (ANO), tak by tento kabinet nemusel být vnímán jako protievropský. Má to ale háček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist