Lachnit: Sociální kurátor je prostředníkem sociální pomoci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Petr Lachnit: Městská část Praha 5 má nový dispečink pro pečovatelskou službu
"Pečovatelská služba, kterou provozuje příspěvková organizace Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 je registrovanou sociální službou, která v nepřetržitém provozu pomáhá zdravotně a tělesně postiženým občanům, seniorům nebo rodinám s dětmi z Prahy 5, kteří potřebují z důvodu trvalého nebo dočasného snížení soběstačnosti nebo chronického onemocnění pomoc jiné osoby" uvádí JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast a pokračuje...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Praha 5 vybrala Pečovatelku roku 2017
Radní pro sociální oblast JUDr. Petr Lachnit, vedení sociálního odboru Úřadu MČ Praha 5 a vedení Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, ocenili ve čtvrtek 14. prosince nominované pečovatelky roku 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Lachnit: Mladí senioři
"Sociální neznamená jen chudý, jak se vžilo při obvyklém používání tohoto slova ve vztahu k seniorům. Vždyť sociální síť také neznamená facebook chudých. Vlastní význam se vztahuje ke společnosti. Senioři jsou součástí naší společnosti," zahajuje svoje dnešní zamyšlení JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Lachnit: Aktivizace je součástí soudobých trendů v péči o seniory
"Pryč je doba, kdy v sociálních službách bylo hlavním cílem v péči o seniory zabezpečit jejich základní životní potřeby. V době, kdy se věk seniorů prodlužuje, stává se nedílnou součástí moderní péče o seniory jejich aktivizace," uvádí radní pro sociální oblast MČ Praha 5 Petr Lachnit a dodává...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Petr Lachnit: Aktivizace je součástí soudobých trendů v péči o seniory
"Pryč je doba, kdy v sociálních službách bylo hlavním cílem v péči o seniory zabezpečit jejich základní životní potřeby. V době, kdy se věk seniorů prodlužuje, stává se nedílnou součástí moderní péče o seniory jejich aktivizace," uvádí radní pro sociální oblast MČ Praha 5 Petr Lachnit a dodává...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Socialisté tlačí svými zákony všechny z bytů na ubytovny svých kamarádů
Poslední roky se měnily zákony o sociální pomoci hned několikrát, nikdy však ne tak, aby sociální pomoc pomáhala, ale především aby se dařilo majitelům ubytoven.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Chceme získat informace o sociální práci v obcích a pomoci ke zlepšení
Pracovníci ministerstva zamířili do terénu a díky projektu nazvanému Systémová podpora sociální práce v obcích vznikly tři oblastní kanceláře, a to v Hradci Králové, Olomouci a Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vyhráli jsme soutěž Senior roku 2018, raduje se radní Lachnit
ROZHOVOR V neděli 30. září udělovala Nadace Charty 77 ceny v šestém ročníku soutěže Senior roku 2018. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se odehrálo v pražském divadle ABC a doprovodilo ho představení divadelní hry Neila Simona Vězeň na Druhé Avenues v hlavní roli se Simonou Stašovou a Kamilem Halbichem. V kategorii nejlepší seniorský klub získali první místo kluby Senzačních seniorů z Komunitního centra Prádelna a Komunitního centra Louka na Praze 5. Obě komunitní centra jsou součástí příspěvkové organizace Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5. Více nám přiblíží radní městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, který dlouhodobě veškerou činnost komunitního centra podporuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
MMR poskytne z IROP dvě miliardy na sociální bydlení
Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) další výzvy na sociální bydlení. Jedná se o výzvy Sociální bydlení II. a Sociální bydlení pro sociálně vyloučené lokality II. Pro žadatele jsou v tomto roce připraveny na sociální bydlení dvě miliardy korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist