Znárodnění? Řev na Kellnera: Zbořil slyší ozvěnu. Velmi zlou
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Naivní senátor Fischer. Šéfredaktor Lidovek shodil rukavice, jde o Kellnera
Šéfredaktora Lidových novin Istvána Léka velmi pobavil senátor Pavel Fischer svým úmyslem pozvat Kellnera na slyšení na půdu Senátu proto, aby zákonodárcům odpověděl na otázky, které se týkají smlouvy o strategické spolupráci mezi PPF a čínskou telekomunikační společností Huawei. „Naivní senátor a neúspěšný prezidentský kandidát,“ klepe si Léko na čelo. A vysvětluje, proč je naivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Martin C. Putna žádá hlavu rektora Karlovy univerzity. Jde o Kellnera
Univerzita Karlova a společnost Home Credit, jež je součástí skupiny PPF Petra Kellnera. Toto partnerství vyvolalo v posledních dnech rozruch nejen na akademické půdě. Píší o tom dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
A co pochody smrti, zničení našich památek, Hitlerovy loupeže na Hradě, nacistické masakry, paní Merkelová? Zdeněk Zbořil připomíná, co Němci neradi slyší
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Osobně si myslím, že tentokrát slova kancléřky byla určena domácímu publiku, jako slova smíření CDU a CSU. Nám se však musí jevit, na rozdíl od MZV ČR, že jsou to slova usmíření na náš úkor, bez jakékoli sebereflexe a přiznání viny za současný stav přistěhovalecké krize.“ I takto komentuje politolog Zdeněk Zbořil vyjádření kancléřky Angely Merkelové o tom, že pro vyhnání Němců po válce ze zemí střední a východní Evropy neexistovalo morální ani politické ospravedlnění. Politolog také připomíná, že transfer byl součástí dohody čtyř velmocí. Zbořil komentuje vztahy mezi EU a Spojenými státy, které se začínají přibližovat bodu mrazu, a k aktuálnímu ekonomickému boji o cla podotýká: „Je docela dobře možné, že končí jenom dobré vztahy Spojených států s EU a některé evropské země budou mít příležitost, která jim byla dosud odpírána.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Hloupá slova. Zdeněk Zbořil po pořadu Moravce rozjel téma Číny a Petra Kellnera
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA To byl ale zájem! „Takové pozornosti se nedostalo ani sjezdu ANO 2011 a dostalo a dostává se, třeba v ČT 24, snad už jen Miroslavu Kalouskovi a jeho ‚sirotkům‘ z TOP 09,“ komentoval sjezd ČSSD politolog Zdeněk Zbořil. A že hlas hlavy státu ve volbách do Evropského parlamentu dostanou právě socialisté? „Prezident má právo považovat se za člena ČSSD se ‚zavěšeným členstvím‘, jak se dnes říká slíbeným a odloženým sňatkům. V různých kulturách se to považuje za právní akt, i když u nás doma to tak přísně nebereme.“ Nově zvolený místopředseda Tomáš Petříček je podle politologa ve složité situaci, „protože nastoupil jako intimní protégé pana Pocheho, a to je žernov na krku současného ministra zahraničních věcí, který mu dnes jistě nikdo nezávidí.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Bělobrádek se rozjel v ČT: Babiš někdy slyší trávu růst!
Šéf lidovců Pavel Bělobrádek usedl před kamery České televize v pořadu 90 a pustil se do svého koaličního kolegy Andreje Babiše (ANO). Babiš prý někdy slyší trávu růst a je třeba brát ho s rezervou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Potíže Petra Kellnera: USA, Čína a Zeman. Erik Best tuší, kam se ukloní a my s ním
Děje se něco kolem gigantu PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera? Deník N této společnosti v posledních dnech věnoval několik obsáhlých článků. ParlamentníListy.cz se zeptaly politického analytika Erika Besta, jak celou věc vidí a co všechno se může stát. Podle něho může přijít významný obrat od Číny směrem k Americe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Zeman připomíná jednu zlou postavičku z knížky, píše publicista známý z ČT
Publicista Vladimír Kučera, známý z pořadu České televize Historie.cs, zhlédl druhou inauguraci prezidenta Miloše Zemana a rozhodl se, že k ní přičiní pár poznámek. Když viděl a slyšel mluvit prezidenta této země, vzpomněl si na jednu zlou postavičku z trilogie britského spisovatele J. R. R. Tolkiena Pán prstenů, která si prý zaslouží naši lítost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist