Pavel Bém: ODS takhle nemá šanci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Ústavní žaloba na Zemana nemá ve Sněmovně šanci
Ústavní žaloba na prezidenta Miloše Zemana nemá ve Sněmovně šanci na úspěch. Podání žaloby vypracované Senátem k Ústavnímu soudu nepodpoří při čtvrtečním projednávání poslanci vládních ANO a ČSSD ani zákonodárci KSČM, která kabinet podporuje, a opoziční SPD, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kněžínek: Připravovaná žaloba na prezidenta nemá šanci na úspěch
Připravovaná žaloba na prezidenta Miloše Zemana za hrubé porušení Ústavy nemá podle ministra spravedlnosti Jana Kněžínka (za ANO) šanci na úspěch. Podle něj nezíská v Parlamentu dost hlasů pro to, aby mohla být podána. Kněžínek to dnes řekl v pořadu Partie na televizi Prima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ratlík Babiš. Byl to Zemanův plán? ptá se publicista. A ještě něco k ČSSD
Někteří komentátoři tvrdí, že na stávající vládní krizi je nejvíc bita ČSSD, protože nemá šanci vybrat si, kdo ji bude reprezentovat v kabinetu Andreje Babiše (ANO), a navíc nemá moc šanci prezentovat svůj program, protože se neustále mluví o minstrovi kultury Antonínu Staňkovi. Publicista Jan Jetmar však tvrdí, že na současné krizi je nejvíc bit premiér Andrej Babiš, který se před očima roztéká asi tak rychle jako vosková svíčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš pro PL: Sesazení Zemana? Nemáte šanci, senátoři! Chcete se zviditelnit
„Senátoři se chtějí zviditelnit, jejich žaloba nemá šanci. Otravuje to lidi.“ Premiér Andrej Babiš pro ParlamentníListy.cz reaguje na krok horní komory Parlamentu, která ve středu večer schválila ústavní žalobu na prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Klaus mladší? Deset procent. Pavel Novotný je schopný a inteligentní člověk. Pavel Bém si zahrál na vědmu
Exposlanec za ODS Pavel Bém se nechal v rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým na serveru XTV.cz slyšet, že pokus o vyslovení nedůvěry bylo divadlo. „Je to nerespektování menšiny, která prohrála. Václav Klaus mladší reprezentuje zajímavý a zdravý politický názor,“ domnívá se Bém s tím, že Trikolóra má šanci uspět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný: Okamurovi pomočím hrob. Se Soukupem je to takhle. A s Brožovou. Vydělal jsem 4 miliony! Mám nahrávku Tomáše Řepky
ROZHOVOR Starosta městské části Praha-Řeporyje, publicista, hráč pokeru a moderátor Pavel Novotný po čase opět poskytl velice výživný rozhovor pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Bezradný Drahoš
Potvrdilo se očekávání, že v televizních duelech s Milošem Zemanem nemá Jiří Drahoš žádnou šanci. Zvláště když si šlápne na hrábě, jako bylo jeho prohlášení, že české volby ovlivnily ruské rozvědky, byť o tom sám nemá žádné doklady. „A BIS taky ne,“ připomněl Zeman, „máte asi nějakou službu nad BIS.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist