nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Z Německých médií k českým volbám: Zemanova porážka by byla dobrým dnem pro Evropu
Do komentování prezidentských voleb se pouští i německá média, která jim začala věnovat velkou pozornost především proto, že jsou přesvědčena o tom, že pokud prezident Miloš Zeman neobhájí svou funkci hlavy státu, bude to podle nich velmi dobrý den nejen pro Českou republiku, ale i pro celou Evropu. Podle nich totiž Miloš Zeman Česko rozděluje svým populismem a provokacemi. „Nejen Čechům lze přát, aby Miloš Zeman musel brzy odevzdat klíče od pražského sídla prezidenta. Byl by to dobrý den – pro Česko a pro Evropu,“ píše německý deník Süddeutsche Zeitung
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman potřebuje v Poslanecké sněmovně spojence, burcuje lídr kandidátky SPO Sládeček
Co vedlo kroky Karla Sládečka (SPO) do politiky a čeho v ní chce dosáhnout? Proč opustil hnutí Ostravak, jež spoluzakládal, a přešel k SPO, kde nyní působí jako předseda krajské organizace? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Bilancuje také nad úspěchy a neúspěchy strany. Jak se z nich poučili a čím dnes lákají voliče?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jaroš? Už mu nikdo od Kellnera nezavolá, padlo. Po zveřejnění textu nastal hlasitý smích. A také další věci
„Haha.“ Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se prý dobře pobavil nad textem marketingového experta Martina Jaroše o nejbohatším Čechovi Petru Kellnerovi, Rusku a Číně. Plesl nebyl jediným novinářem, kterého Jarošovo vyjádření zaujalo. Na sociální síti se o Jarošovi rozjela debata, na kterou se raději podívejte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Olomoucký kraj: Digitální věk knihovny nepohřbí. Udělá z nich centra
Česko má nejhustší síť veřejných knihoven na světě. Jejich budoucnost v digitálním věku budou řešit společné diskuze u kulatého stolu. Jedna z nich se 16. května uskuteční v olomouckém vlastivědném muzeu. Olomoucký kraj podporuje stovky menších i velkých knihoven v regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Česká novinářka natáčela konvoj amerických vojáků a dostala se do křížku s jedním z nich
Druhá část konvoje amerických vojáků mířících přes Česko do Polska včera se zpožděním opouštěla naše území. Server Seznam Zprávy se snažil vojáky natočit, jednomu z nich se to však nelíbilo. Konvoj mířil na cvičení Sabre Strike 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Proč chtějí mít miliardáři vlastní strany?
P. S. pane předsedo KSČM Filipe, aby penězi vyplnili to, co Vy a KSČM bohužel myšlenkami v současnosti nedokážete. A nedivte se tolik, měli byste být rádi, že se jim daří, někdo z nich tu „revoluci“ přeci dělat musí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jaroš z ČSSD úkoloval šéfa pražských hřbitovů Červeného
Pražský magistrát se snažil úkolovat bývalého šéfa Správy pražských hřbitovů (SPH) Martina Červeného přes prostředníka, kterým byl Pavel Jaroš z ČSSD. Jaroš Červenému údajně nosil seznamy hrobů pro prominentní osoby, tlačil na podobu veřejných zakázek i odvolání náměstka Vladimíra Vyčichla. Píše to dnes zpravodajský web Českého rozhlasu. Jaroš jakékoli propojení popřel. Červený vedl správu pět let do letošního ledna, kdy byl odvolán, Vyčichlo skončil o měsíc později.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Česko se odklání od Západu, EU je rozdělená, píší v Německu
Česko se odklání od Západu, znovuzvolení Miloše Zemana hlavou státu připomíná, jak rozdělená je Evropská unie, píší dnes německá média o výsledcích českých prezidentských voleb. Německo podle nich Zemanovo vítězství nesmí podcenit. Jejich zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Petice: O nich bez nich
Považujeme za svou občanskou povinnost omluvit se občanům Ukrajiny a jejich představitelům za tyto nesoudné výroky Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ČR a Portugalsko chtějí spolupracovat při novém formování EU
Česko a Portugalsko chtějí spolupracovat na vytváření nové podoby Evropské unie. Dnes se na tom v Praze shodli ministři zahraničí obou zemí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Augusto Santos Silva. Podle nich mají Česko a Portugalsko podobné zájmy, pro obě země je důležité zachování jednoty EU, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist