nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

FOTO Odtajněno: Adolf Hitler přežil válku, tvrdí hlášení CIA
Server deníku Daily Star přináší informace o tom, že světlo světa spatřily šokující snímky Adolfa Hitlera. Kromě toho server píše o hlášení agenta CIA, který tvrdí, že podle jeho zdroje žil Hitler po válce v Kolumbii. Vycházel přitom z hlášení vojáka Philipa Citroena, který byl údajně s Hitlerem v pravidelném kontaktu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pořízek (Svobodní): Podnikateli, podej hlášení. A nezapomeň na hlášení o hlášení
Věděli jste že naši podnikatelé a firmy mají 1500 byrokratických povinností? Můžeme mít méně úřadů a ulevit podnikatelům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE JSOU TU STÁLE S NÁMI !
Proč o tom vlády světových mocností  mlčí, přestože s mimozemšťany již některé jsou v kontaktu? V Peru, kde jsou kontakty s UFO nejčastější, mají pro to ministerstvo a v USA je to součástí vojenských předpisů. Toto  není pohádka! 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.1.2017 v 16:40, zobrazit podobné
MF: Rozhodnutí Ústavního soudu je pro kontrolní hlášení příznivé
Ústavní soud shledal právní úpravu kontrolního hlášení jako ústavně konformní z hlediska proporcionality i z hlediska ochrany dalších ústavním pořádkem zaručených práv a svobod. Nález soudu, který dnes vyšel ve Sbírce zákonů, je tak pro kontrolní hlášení příznivé. „Ústavní soud svým rozhodnutím potvrdil oprávněnost instrumentu kontrolního hlášení,“ hodnotí náměstkyně ministra financí pro daně a cla Alena Schillerová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Kontrolní hlášení DPH - ministerstvo financí proti právu a Ústavnímu soudu
Nález Ústavního soudu z 6. 12. 2016 na návrh skupiny senátorů vedené Ivo Valentou zrušil možnost, aby finanční správa mohla formulářem neomezeně stanovit rozsah požadovaných údajů v kontrolním hlášení o plátcích i neplátcích daně z přidané hodnoty, kdy se vytvářela možnost nedůvodného šmírování. Rozsah povinných sdělovaných údajů musí mít zákonný základ. Ústavní soud odmítl praxi totalitního režimu, který řadu povinností určoval mimo zákony v různých formulářích. Vládě dal čas na nápravu do konce roku 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Lži ministerstva kolem EET a kontrolního hlášení
Ministerstvo financí dokazuje úspěšnost EET a kontrolního hlášení DPH prostřednictvím vylhaných čísel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Trump má průšvih s Rusy, takže stočil pozornost na Ukrajinu: Měli byste vědět, že...
Amerikou hýbe další kauza údajných ruských kontaktů Donalda Trumpa, které objevili novináři z liberálního deníku New York Times. Tentokrát jde o schůzku jeho syna, zetě a šéfa kampaně s jistou ruskou advokátkou. Bílý dům ovšem zareagoval a připomněl, že pokud někdo měl velmi čilé kontakty s cizí zemí, tak to byli Demokraté Hillary Clintonové a Baracka Obamy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Finanční správa: Prominutí pokut za nepodání kontrolního hlášení DPH zůstává ve stejném rozsahu
Možnosti prominutí pokut za nepodání kontrolního hlášení DPH ve výši 10, 30 a 50 tisíc korun zůstávají pro rok 2018 ve stejném rozsahu, jako tomu bylo v roce 2017. Pokyn GFŘ D-29, který upravuje prominutí těchto pokut u kontrolního hlášení DPH, byl v této souvislosti aktulizován Dodatkem č. 2.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist