Fiala (SPD): Šílenství ekofanatiků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Zdeněk Lanz: Zelené šílenství eskaluje
Už pondělní dopolední zpráva na iDnes – „Web Jihočeského kraje zkolaboval, zahltily ho žádosti o kotlíkové dotace“ – předznamenala, že dnešní den proběhne ve znamení klimaticko – změnového šílenství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Wilders opět zavelel do útoku. Je to prý celé šílenství!
Geert Wilders ve svém včerejším článku tvrdí, že evropskému kontinentu „zvoní hrana“. Poukazuje na prognózu amerického think-tanku Pew Research Center, podle které se v příštích letech dramaticky zvýší počet muslimů, a označuje přistěhovaleckou politiku EU za „šílenství“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Proč sledujeme klimatické šílenství mladých? Podle Martina Konvičky je v tom temný bruselský záměr
Protiislámský aktivista Martin Konvička se na svém facebookovém profilu vyjádřil k současnému klima-šílenství, které on nazývá grétománií. Podle jeho slov je prokazatelně hecováno a podporováno ze strany nejvyšších bruselsko-berlínských špiček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Marcela Košanová: Po čem ženy touží aneb Láska i magie existují
Nedávné názorové přepršky kolem roztomilé básničky Jiřího Žáčka o maminkách ukázaly znovu labilitu současného rozvržení sociálních rolí. Nevíme, čí jsme. Vír proměnných identit znemožňuje základní životní orientaci. Mluvit v takovém chaosu o tradičních hodnotách se podobá šílenství a šílenství dovolí brát vážně jakýkoli názor. Ale nesuďme unáhleně a naslouchejme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Znalec americké politiky: Šílenství ve Washingtonu dosáhlo zcela nových výšin. Jde o nový ruský sankční seznam
Americký ekonom Paul Craig Roberts vyložil čtenářům svůj názor na to, co se momentálně odehrává v USA. Nový sankční seznam namířený proti Rusku podle Robertse dokazuje, že hladina šílenství ve Washingtonu dosahuje nových výšin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pučmeloud Petříček, směje se Ondřej Hejma. A rozjel se o „zeleném šílenství“ a „ptákovině“ na ČT
Události a titulky posledních dní opět glosoval Ondřej Hejma. Telenovela okolo jmenování ministra prý pomalu končí, protože se chystají důležitější kauzy. Miloš Zeman prý rázně využil toho, že sociální demokracie nezdůvodnila Staňkovo odvolání. „Dal jim a ukázal, udělal z nich naprostý šašky,“ pravil zpěvák a novinář. Zkritizoval i „zelené šílenství“ v Německu, které prý pochází z toho, že nikdo nechce kritizovat Angelu Merkelovou. Přidal se prý i „vrchní Pučmeloud“ Petříček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Sociolog Hampl jistě zvedne některé lidi ze židlí. Bez servítků promluvil o genderovém šílenství dnešní doby
V současné společnosti můžeme pozorovat něco jako šílenství kolem genderu; tak by se dala označit situace, kvůli níž se řeší například změna učebnic, nové oslovování masy lidí či jiné označení dámských a pánských toalet. A co si o této „genderové“ době myslí sociolog Petr Hampl? „Mohou za ni granty a nesmyslné školní obory, je to doba chamtivosti a zbabělosti,“ uvedl v rozhovoru pro server Týden.cz s tím, že celá záležitost je hloupost od samého začátku. 
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist