nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Štefková (Zelení): Olomouc-Šternberk za 8 minut? Chystá se revitalizace železniční trati, jaká nemá obdoby
Letos v červnu byly zahájeny přípravné a stavební práce na trati 290 (Olomouc-Šternberk-Uničov). Jedná se o významnou stavební investici ve výši 3,7 miliardy Kč, jaká nemá v českém prostoru na regionální železnici v takovém rozsahu obdoby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bajer (Soukromníci): Účtenková loterie je státem organizovaný hazard
Účtenková loterie je podle našeho názoru obludnost, která nemá v České republice historii ani obdoby. Nikdy se u nás nestalo, aby stát šel dobrovolně do hazardu a vznikla zde státem regulovaná hazardní hračka, která nepochybně nemá vůbec žádný zákonný důvod a je vrcholem drzosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jiří Pospíšil lamentoval před studenty: Co provádějí odpůrci EU u nás, to nemá obdoby. Pak chválil, jak informuje z Bruselu Bohumil Vostal
REPORTÁŽ Británie úpící pod Brexitem a neskonalý český euroskepticismus, který v Unii nemá obdoby. Ministr Chovanec s flintou v ruce neuhájil směrnici o držení zbraní. A čeští europoslanci by se měli na domácí půdě více angažovat, i když je proti tomu ve stranách, topku nevyjímaje, určitá mentální bariéra. Na akci studentské akademie mladých diplomatů v Plzni promluvil Jiří Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Předem dohodnutý handl prezidenta Zemana s Babišem a ČSSD
Na rošády a kriminalitu kolem Poslanecké sněmovny a vlády jsme v ČR zvyklí, ale to, co se odehrává po loňských volbách, nemá v historii ČR obdoby. Smutné je, že se politických handlů účastní i prezident Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
To nemá obdoby! Zdeněk Škromach účtuje se Štěchem, Chovancem a dalšími křiklouny z ČSSD. A zásadně radí, jak vyřešit Šmardu
ROZHOVOR „Celá věc se zbytečně zdramatizovala. Bohužel k tomu přispěli významní představitelé sociální demokracie, kteří se nesmířili se vstupem do vlády. Překvapuje mě, že jsou to lidé, kteří ještě nedávno křičeli po jednotě strany. Ve chvíli, kdy to není podle jejich představy, tak jednota jde najednou bokem. Myjí Janu Hamáčkovi a vedení strany schody takovým způsobem, že to nemá obdoby,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz sociálně demokratický matador Zdeněk Škromach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
To nemá obdoby. Stropnický předal polovinu naší armády pod německé velení. Vojenský analytik vstává ze židle
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz zaměřil na dohodu o přidružení české čtvrté brigády rychlého nasazení k velení německé obrněné divize, kterou podepsal ministr obrany Martin Stropnický (ANO). „Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a svatováclavské roty SS v roce 1945,“ zlobí se Koller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist