nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Lesy ČR: Všem budou nadále vypláceny náhrady za újmy, způsobené ztíženým hospodařením kvůli ochraně přírody
Podle schválené novely zákona o ochraně přírody a krajiny bude stát i nadále vyplácet všem vlastníkům lesů náhrady za újmy způsobené ztíženým hospodařením v lesích kvůli ochraně přírody. Poslanci se tak 21. února přiklonili svým hlasováním k senátní změně původní verze vládní novely. Senát upozornil na diskriminaci, k níž by došlo, pokud by podle původního vládního návrhu přestal stát vyplácet náhrady státním podnikům, tedy i Lesům ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Praha 1 chce omezit alkohol, nová vyhláška má další zpoždění
Praha 1 chce přidat další lokality v centru města do seznamu míst, kde se podle stávající vyhlášky nesmí pít alkohol na ulici. Záměr tento týden schválila rada městské části. Vedení radnice požaduje dílčí úpravu stávající normy, i když magistrát v současnosti připravuje rozsáhlou novelu, která má vyhlášku celou předělat a zjednodušit. Příprava však naráží na připomínky městských částí a Praha 1 se obává, že se ještě protáhne. Původně měla nová vyhláška začít platit už loni v lednu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: V boji s krádežemi kovů se nám daří
Tzv. bezhotovostní vyhláška Ministerstva životního prostředí se jednoznačně osvědčuje, krádeže kovů srazila o 72 % oproti době před vyhláškou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Náš hlas musí být v EU víc slyšet, máme na to i kvalitní adepty
Vláda chce podpořit zapojení Čechů v evropských institucích, rozhodla také o zajištění peněz na kompenzaci škod zemědělcům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist