nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

ČT podle vysílací rady porušila zákon, když odvysílala seriál zlehčující čistky v Rusku
Česká televize porušila podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zákon odvysíláním ruského seriálu Zapomenutí vůdci zlehčujícího stalinistické čistky. Rada vyzvala ČT k nápravě a v otevřené výzvě žádají televizi o napravení pochybení i více než dvě stovky osobností. Vyjádření televize ČTK zjišťuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Bůh s námi: ČT odvysílala film, který totálně propadl. Diváci se posmívají. A přišel ještě horší trapas
Česká televize odvysílala v neděli večer film Bůh s námi – od defenestrace k Bílé hoře. Na snímku se koprodukčně podílela. Své síly spojila s rakouskou veřejnoprávní televizí ORF a francouzskou televizí Arte. Jako autor scénáře je uveden historik Pavel Kosatík. Ten však dává od filmu ruce pryč. A na Českou televizi si stěžuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
ČT odvysílala film Volyň, kde je polské dítě upáleno Ukrajinci. Ti se mohou zbláznit, ambasáda si oficiálně stěžuje
Ukrajinci se bouří kvůli kontroverznímu snímku Volyň polského režiséra Wojciecha Smarzowského, který v sobotu večer odvysílala ČT Art. Film popisuje genocidu Poláků na Ukrajině během druhé světové války a v Kyjevě sklízí negativních reakcí. Ukrajinský velvyslanec v Praze Jevhen Perebyjnis už do České televize zaslal kritický dopis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Jiří Drahoš for President
Vážení přátelé, možná to nevíte, ale ten kdo sleduje pravidelně zahraniční tisk, tak jako já, zcela jistě se může dočíst, že bez přehánění celá Evropa sleduje průběh naších nastávajících prezidentských voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Cizina volila Drahoše. Z devadesáti procent
V zahraničí bodoval u krajanů a českých turistů v prezidentské volbě bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. Dostal 90,28 procenta hlasů. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist