Jiří Baťa: Naši fotbalisté, na rozdíl od pana Čulíka, zasluhují uznání
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2021 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Jiří Baťa: Páni herci, herečky a vy všichni ostatní, kteří se pasujete na morálně lepší …
Přečetl jsem si některé vaše názory, které jste vyjádřili k problematické volbě pana Zdeňka Ondráčka do funkce předsedy komise pro kontrolu GIBS. Z principu vynechám vlastní názor na osobu pana Ondráčka, abych se mohl více věnovat vašim vášnivým názorům, ve kterých se vyjadřujete nejen k osobě pana Ondráčka, ale také velmi netaktně se otíráte o komunisty. Dovolte mi, abych vám připomněl několik „velkých maličkostí“, které vy, rovněž z principu, zásadně neakceptujete.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: 100 let od vzniku Československa podle pana Fendrycha
Známý komentátor pan Fendrych (Aktuálně.cz) svým antizemanovsky negativistickým přehledem se zaměřil na okomentování oslav 100. výročí vzniku Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Politické kaňky - Jak vy nám, tak my vám
Mohu pochopit rozhořčení lidí k věci, pokud mají skutečně důvod se nad obsahem pohoršovat. V případě kauzy pana Ondráčka však nějaké rozumné, relevantní a filozofické důvody zrovna nevidím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Opl (Rozumní): Co udělali naši politici pro propuštění pana Sagana?
Jiří Sagan, táta od rodiny a slušný člověk, sedí ve Francii v base, jeho rodina strádá a naši vrcholní politici na něj kašlou. Může to potkat i kohokoliv z nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jan Lepič: Z pana Bartoška se mi chce zvracet
Prohlásil místopředseda ANO pan Faltýnek po neobyčejně duchaplném projevu pana Bartoška v nedělním pořadu génia naší žurnalistiky, nedotknutelného a nenahraditelného pana Moravce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Zemanovy výroky o Kosovu hrají do karet Rusku
Prezident Miloš Zeman spustil politickou ofenzívu, jejímž cílem je, aby Česká republika odstoupila od svého uznání nezávislosti Kosova z roku 2008. Nejprve přišel s tímto návrhem během své návštěvy Srbska, kterou už po příjezdu uvodil prohlášením, že má rád Srby, ale nemá rád Kosovo. Záměr tlačit na nejvyšší ústavní činitele naší země, aby uznání Kosova odvolali, po návratu do České republiky skutečně začal realizovat, takže se stal i…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.9.2019 v 10:41, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Generál Pavel a jeho blá, blá, blá
Pan generál Petr Pavel, předseda vojenského výboru NATO, se v krátkém videu vyjádřil k činnosti, související s Think-tankem „Evropské hodnoty“ v čele s „chlapcem pro všechno“ Jakubem Jandou, kterému se dostalo od NATO „uznání“ za „obětavou práci při odhalování ruských podvratných aktivit v Česku“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: No konečně! Už je to tady!
Až ke mně domů se donesl duševní (doufám, že jen duševní a ne také střevní) projev úlevy pana Zieglera když mohl konečně naplno konstatovat, že je potvrzeno, že civilní letadlo nad Ukrajinou sestřelili Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist