nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Andrej Babiš drží názor: Sirotci neexistují! Šojdrová si je vysnila. Podraz. Sobotka byl divný člověk
Hostem Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl premiér Andrej Babiš (ANO). Ten mimo jiné hovořil o syrských sirotcích, kteří podle něj neexistují. Úvodem také hovořil o nadcházejících volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zmrdi. Uprchlíci to nebyli. Nemá to s ničím nic společného. Po zadržení „kopajících“ cizinců se Česko baví
Policie zadržela skupinu mužů podezřelých z víkendového brutálního útoku na číšníka v centru Prahy. Na sociálních sítích tato událost silně rezonuje. Sociolog Petr Hampl má za to, že podobných událostí se v Praze odehrávají desítky, ne-li stovky, a politici ostudně nedělají to, co měli dělat už dávno. O slovo se v souvislosti s útokem přihlásili také novinář Pavel Novotný nebo marketingový expert Jakub Horák. Ten nabídl k nahlédnutí jedno vyjádření policie, které možná řadu lidí pěkně rozčílí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nejbohatší Čech Kellner prolomil mlčení. Evropa jde podle něj...
Nejbohatší Čech Petr Kellner se ve výroční zprávě své skupiny PPF nechal slyšet, že jeho firma nemůže a nechce vstupovat do politiky. Zároveň se také vyjádřil k situaci v Evropě, kdy dle jeho slov mizí úcta k tradicím, k pracovitosti či ke svobodě. Píše to server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Teorie náhody
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2020 v 18:35, zobrazit podobné
Miliardář Kellner doprovodí Zemana na cestě do Číny
Podnikatel Petr Kellner doprovodí v květnu prezidenta Miloše Zemana na jeho cestě do Číny. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci, na které potvrdil svou opětovnou kandidaturu. V Číně by se Zeman měl zúčastnit konference o Hedvábné stezce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Kuklík: Mezinárodní souvislosti Mnichova
Události vedoucí k Mnichovu 1938 měly kromě vnitropolitického vývoje a vyhrocených národnostních vztahů i svoji významnou mezinárodně politickou souvislost. Středoevropské události dokonce dostaly celoevropský rozměr a významně ovlivnily i následný vývoj směřující k druhé světové válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Gott a Chramostová? Je jasné proč... Jaromír Soukup vidí nadcházející událost
Má se předseda Ústavního soudu České republiky vyjadřovat k tomu, kdo má a nemá mít pohřeb se státními poctami? Podle ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa ne. Ve svém pořadu Jasně a stručně mínil, že Rychetský se má zabývat Ústavním soudem, protože rozhodování o státních pohřbech a poctách je výsostná pravomoc vlády. A dodal, že tím Rychetský naznačuje, že v příštích prezidentských volbách s ním bude nutno počítat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Mumifikace Angely Merkelové? Obeznámený Petr Robejšek píše, co se teď nejspíš bude dít v Německu
Renomovaný politolog a expert na mezinárodní otázky Petr Robejšek se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k odchodu bezesporu nejvýraznější političky v Evropě - dlouholeté spolkové kancléřky Angely Merkelové. Pozastavil se nad tím, kdo by mohl být jejím náhradníkem a jasně řekl, kdy a čím si vlastně podepsala svůj ortel. „Její kariéru ukončilo to, že na sklonku léta 2015 neměla odvahu zavřít hranice,“ napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Palermo
K pochopení události, která se stala před více než dvaceti lety, musí mít člověk už nějaký ten křížek za sebou. Prostě musí být pamětníkem. V pátek 28. listopadu 1997 předstoupili před novináře „hrdinní“ členové ODS Jan Ruml a Ivan Pilip. Přečetli předem připravené prohlášení, v němž vyzvali Václava Klause k odstoupení z čela ODS. A protože byl předseda vlády Klaus právě pracovně v Sarajevu, vžil se pro tuto událost název „sarajevský atentát“, krátce „Sarajevo“. Tato událost vedla k demisi vlády, k předčasným volbám v roce 1998 a k převzetí moci levicí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist