nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Emanuel Šíp: Otevírání trhu železniční osobní dopravy v České republice? Spíš iluze než realita
Ministerstvo dopravy předkládá na dnešní jednání vlády ČR pravidelnou roční zprávu o postupu otevírání trhu veřejných služeb v přepravě cestujících v oblasti dálkové a nadregionální dopravy. Závěry zprávy, které mají získat souhlas vlády, jsou jasným důkazem toho, že ministerstvo nemá zájem o nové železniční dopravce a investory, a sleduje spíše cestu co největšího a nejdelšího uzavření českého železničního trhu. Otevírání trhu železniční osobní dopravy v ČR je tedy nadále spíš iluzí než realitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Islamisté k nám přijedou z Německa, varoval Jiří Čunek. Žena od Zelených mu vmetla něco, co je nutné vidět
V internetovém pořadu Proti sobě serveru Reflex.cz k jednomu stolu zasedli místopředsedkyně strany Zelených Petra Jelínková a senátor za KDU-ČSL Jiří Čunek. Svedli bitvu na téma zahalování muslimek v Česku. Jak byste se cítil, kdyby vás nutili chodit nahého, zeptala se Jelínková Čunka v jednu chvíli. A ten spustil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jelínková (KDU-ČSL): Dofinancování sociálních služeb je pro nás prioritou
Senátorka Šárka Jelínková uvedla na úterní tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny, že je pro KDU-ČSL dofinancování sociálních služeb nejdůležitějším bodem tohoto týdne. I kvůli kritické situaci v sociálních službách svolali lidovci na středu mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny, kde chtějí slyšet od vlády jasný plán, jak hodlá celou situaci řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist