Jak papiňák: Člen Rady ČT žene k soudu druhého. Až 4 miliony Kč!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2021 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Jiří Vyvadil: Výzva Policii ČR k okamžitému zásahu
Ve svém mimořádně závažném prohlášení člen Rady České televize a člen ČSSD Zdeněk Šarapatka vyzývá na stránkách Fora 24 v textu „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku":
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu
Poté, co ve svém článku na Forum24.cz nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
A je to: EU nás skutečně žene k soudu kvůli tomu, že nechceme uprchlíky
Česká republika je spolu s dalšími zeměmi Visegrádské čtyřky pohnána k soudu za to, že se odmítla zapojit do systému kvót, který byl na půdě EU demokraticky odhlasován.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Úspěch SPD: Členkou Rady ČTK se stala Jana Gáborová
Sněmovna zvolila do Rady Českého rozhlasu herce a dabéra Zdeňka Mahdala. Členkou Rady České tiskové kanceláře se stala mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová. Výsledky dnešního druhého kola tajné volby oznámil předseda sněmovní volební komise Martin Kolovratník (ANO). Rady obou veřejnoprávních médií jsou nyní kompletní, doplňuje ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zeman se podílí na ústavním puči, říká někdejší spolupracovník Václava Klause
Někdejší člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a bývalý spolupracovník druhého českého prezidenta Václava Klause Petr Štěpánek má za to, že se stávající prezident Miloš Zeman podílí na ústavním puči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Deset trafik ve VZP. Promluvil muž, kterého tam vyslali Piráti
Všeobecnou zdravotní pojišťovnu ovládne hnutí ANO, což mohutně kritizuje opozice. V pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu vystoupil nový člen správní rady VZP a člen Pirátské strany Zdeněk Hřib.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Akademie věd: Člen Akademické rady Antonín Fejfar vystoupí v OSN
Člen Akademické rady a zástupce ředitele Fyzikálního ústavu AV ČR Antonín Fejfar vystoupí se svým projevem v sídle Organizace spojených národů v New Yorku. Přednášku o úloze Akademie věd v české vědě a vzdělávání obecně bude mít v rámci dvoudenní přehlídky Fórum o vědě, technologii a inovacích pro udržitelný rozvoj (STI Forum), které začíná dnes, v úterý 14. května.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist