Fiala (ODS): Je čas to změnit, vím jak
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2021 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Fiala se chlubí: ODS přivedla ČR do NATO a EU a jsem na to hrdý
Politici zhodnotili 15 let našeho členství v EU. Zatímco předseda ODS Petr Fiala nebo předseda TOP 09 Jiří Pospíšil vyzdvihovali především pozitiva našeho členství, předseda vlády Andrej Babiš (ANO) ve shodě s komunistkou Kateřinou Konečnou konstatoval, že se EU musí změnit. A pak se k našemu členství vyjádřil předseda SPD Tomio Okamura. Raději se podívejte sami, co všechno napsal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Změnit zdravotní pojišťovnu lze ode dneška
Ode dneška lze změnit svou zdravotní pojišťovnu. Přihlášku lze podat až do konce března; klientem nové pojišťovny se pak člověk stane od 1. července. Vloni se v prvním pololetí rozhodlo změnit svou zdravotní pojišťovnu bezmála 50 000 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Předseda ODS Petr Fiala v pořadu Rozhovor s...
V rozhovoru pro regionalnitelevize.cz vysvětluje, jak chce ODS přesvědčit voliče, že to s nimi navzdory předchozím kauzám má smysl, co potřebuje naše školství či naše ekonomika, co bychom měli změnit ve vztahu k EU a zda máme vůbec tu moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vlado Bacisin: Sto dní Trumponomiky
Hospodárska politika nového prezidenta USA Donalda Trumpa môže zmeniť nielen jeho krajinu, ale aj celý svet. Prvých sto dní vlády však ukázalo, že zmeniť chod ekonomiky nie je jednoduché.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Kdy zakážou volby?
Známá průpovídka říká, že kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali. Ale volby mohou něco změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
HK ČR: Firmám chybí kvalifikovaná pracovní síla, je třeba změnit vzdělávací systém
Největší brzdou české ekonomiky a konkurenceschopnosti tuzemských firem je nedostatek kvalifikované pracovní síly a z dlouhodobého hlediska je nezbytné změnit systém vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Auta bez řidiče mají vytlačit vlastnictví
Společnosti Uber a Lyft, provozující platformy sdílené dopravy, vkládají stovky milionů dolarů do vývoje automatických robo-taxíků bez řidiče. Má to změnit základní vzorec osobní dopravy a vytlačit osobní vlastnictví automobilů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Kdo to schytá 4:0?
Společnost 4.0, o které se občas v Česku sní, se může snadno změnit ve skóre zápasu, ve kterém kdosi dostal pořádnou nakládačku. Koho to čeká, to mne napadlo nad komentáři znalých profesorů, že naše školství zatím nadále vzdělává jen pro potřeby Společnosti 1.0 nebo 2.0. Nahoře se šermuje úvahami o čtvrté průmyslové revoluci, a dole se učí podle osvědčených metod ze století páry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Kvůli Body The Exhibition chtějí změnit zákon
Skupina patnácti poslanců Národní rady SR z klubu Obyčejní lidé a Nezávislé osobnosti navrhuje změnit zákon o pohřebnictví. Chtějí, aby byla garantována ochrana lidské důstojnosti a nakládání s lidskými ostatky zamezením vystavování lidských těl za účelem zisku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist