Romové: Covid nás má vyhladit. Je to účel
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2021 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Miroslav Kulhavý: Zeman a Romové - kdo je blíž pravdě?
Odezva, která se zvedla po Zemanově výzvě, aby šli Romové pracovat, je na jednu stranu pochopitelná, ale současně druhá strana mince signalizuje velké divadlo. To divadlo pokračovalo i u Jílkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Rachot, bordel, řev do noci, když jdou Romové z hospody. Temné pokračování střelby v Chomutově
Jak ho mohli propustit, vždyť je to vrah. Romové z Chomutova se čílí proti tomu, že byl z vazby propuštěn muž, který v květnu ukončil hlasitý noční výstup skupiny Romů zastřelením jednoho z nich. Propuštění na svobodu prý otevřelo staré rány v paneláku, kde v jednom vchodě žijí místní Romové včetně rodiny střelce, v druhém pak místní starousedlíci a bydlel tam i střelec. Postoje sousedů tomu prý odpovídají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Nic se nezměnilo. Čechům vadí Arabové a Romové
Češi mají nejvřelejší vztah ke Slovákům a Polákům, nejvíce jim vadí Romové a Arabové. Vyplývá to z výsledků průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění, který mapoval vztah k národnostním menšinám v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Hlas z Ostravy: Romové nás nenávidí. Klidně si to, co jim „dlužíme“, vezmou se sekerou v ruce. Pohrdají těmi, kteří něco dokázali
Ostravský publicista Petr Sedláček se domnívá, že Romové nás, tzv. majoritní společnost, z hloubi duše nenávidí. Píše o tom alespoň na svém facebookovém profilu. To jim však podle jeho slov ale nebrání nás všelijak zneužívat a nechat se vydržovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
EU řídí hlupáci, ohrožují nás všechny. Muslimský svět nás chce vyhladit. Potřebujeme lodě a armádu, ne si zvát nepřítele domů, varuje bývalá poslankyně a starostka
ROZHOVOR „EU řídí zcela slepí lidé, kteří nevnímají realitu, chcete-li lidé přirozeně hloupí. A tato jejich hloupost, zaslepenost, pseudokorektnost, v překladu neschopnost a zbabělost, nás všechny ohrožuje. Evropa musí dostat ze svého území všechny, kteří tu nemají co dělat,“ míní v rozhovoru pro PL.cz advokátka Jana Zwyrtek Hamplová, bývalá starostka Mohelnice a poslankyně. „S muslimským světem jsme zcela neslučitelní. Navíc nás tento svět chce vyhladit. Chce to lodě, armádu, a začít jednat. Kdo si zve domů nepřítele a ještě si ho krmí, je blázen,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Koho volí Romové a hendikepovaní spoluobčané? Romové prý často nevolí vůbec
Ve volbách do sněmovny mají čím dál menší zastoupení zdravotně postižení. Na předních místech kandidátek politických stran letos není žádný jejich zástupce. ČTK to řekl předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása. Letos nekandiduje ani žádná romská strana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist