nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Rozvoral (SPD): Našim ženám jsme s respektem, úctou a láskou popřáli k MDŽ
V pátek 8. března jsme si spolu s našimi ženami připomněli jejich svátek. Kytičku, nebo jinou formu poděkování si zaslouží všechny ženy, bez rozdílu jejich věku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg: Buďme vděční Madeleine Albrightové za to, že jsme v NATO. Když jsme chlastali s Topolánkem...
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes slaví osmdesáté narozeniny, při té příležitosti zavzpomínal na nejrůznější dobré i špatné úseky svého života a rozmluvil se o rozdílech mezi českou a rakouskou politickou scénou. „Buďme vděční Madeleine Albrightové za to, že jsme v NATO,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Výborný (KDU-ČSL): Zamítnutí prorodinných opatření je krokem proti našim rodinám
Vláda odmítla prorodinná opatření z pera KDU-ČSL. Lidovci však i nadále trvají na tom, že tato novela obsahuje řadu kroků, které mají důchodový systém učinit přátelštější vůči ženám a rodinám. Jsou to dílčí, ale důležité věci, neřešíme důchodovou reformu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
O uvolněné senátorské místo ve Zlíně bude za KDU-ČSL bojovat Michaela Blahová
KDU-ČSL představila svou kandidátku na uvolněné místo senátora či senátorky ve Zlíně. Je jí Michaela Blahová, která se v pracovní oblasti věnovala rodinám – zejména dětem a seniorům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jihočeský lídr ODS Zahradník: Premiér je slaboch
„Naším cílem je vyhnat socialisty a populisty z vlády,“ říká rázně lídr ODS Jan Zahradník. Co ho nejvíce na současném kabinetu irituje? V rozhovoru, který poskytl pro ParlamentníListy.cz, jsme si povídali nejen o volbách. Poslanci budou tento týden hlasovat o senátním návrhu zákona o ochraně přírody a krajiny. Zajímalo nás, zda jej podpoří, ale i to, jaký pohled zaujímá k dalším problémům životního prostředí. Proč vidí budoucnost v jaderné energetice? Jak čelit hrozbám s nedostatkem vody či zamořením Česka smogem?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Prosadili jsme novou sociální dávku, která pomůže rodinám dlouhodobě nemocných
Poslanecká sněmovna dnes učinila důležitý krok, jenž pomůže rodinám vážně nemocných osob, které potřebují dlouhodobější celodenní péči, ale nemusejí již pobývat ve zdravotnickém zařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist