nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Skupina Albatros Media pokračuje v expanzi. Koupila nakladatelství Vyšehrad
Společnost Albatros Media a. s. dnes oznámila, že pokračuje ve své intenzivní akviziční expanzi a ve čtvrtek 15. března koupila 100% obchodní podíl v Nakladatelství Vyšehrad spol. s r.o. Albatros Media novou akvizicí opět posiluje svou suverénní pozici největší české nakladatelské skupiny. Součástí transakce je také dohoda o dalším využívání značky Vyšehrad. Albatros Media bude i nadále pokračovat ve vydávání stávajícího portfolia nakladatelství pod značkou Vyšehrad, a to v ČR i na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje těžbu lithia na Cínovci
Skupina Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje prostřednictvím své dceřiné firmy Geomet těžbu lithia na Cínovci. Záměrem Arky je z pozice akcionáře dohlížet na realizaci celého projektu a zabránit neoprávněnému odvádění zisků a nestandardním finančním operacím, jako k tomu docházelo v OKD
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Skupina GES nabyla majoritní podíl ve společnosti PLAYPRESS
Skupina GES dokončila akvizici vydavatelství PLAYPRESS, které vydává měsíčník PLAYBOY. Dosavadní jednatel Vlado Olexa zůstane nadále minoritním vlastníkem vydavatelství i šéfredaktorem časopisu. Skupina GES zařadí nově získaný titul mezi dosavadní časopisy skupiny Prima. Inzerci časopisu bude zajišťovat mediální zastupitelství RADIO UNITED SERVICES a Media Club.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Natland Group připravila v Praze – Lipencích nový rezidenční projekt
Bydlení v novém rezidenčním projektu Lipenecký park začala nabízet společnost NG Real Estate ze skupiny Natland Group. V Lipencích jižně od Prahy postaví přes čtyřicet bytů a devatenáct řadových rodinných domů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Soud obdržel reorganizační plán společnosti Via Chem Group
Krajský soud v Českých Budějovicích obdržel reorganizační plán společnosti Via Chem Group. Ten by mohl ukončit téměř pětileté trápení Via Chemu a jeho věřitelům zajistit padesátiprocentní návratnost pohledávek. To je mnohem více, než je běžné. Reorganizace umožní také další rozvoj ústecké chemičky Spolchemie, ve které Via Chem drží největší akcionářský podíl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pražská debata Steva Bannona a Lannyho Davise upoutala významná světová i česká média
Holding CZECHOSLOVAK GROUP ve spolupráci s vysokou školou CEVRO pozval do Prahy vlivné Američany, kteří do české metropole přilákali významné hosty i světová média. Steve Bannon, americký republikán a bývalý hlavní strategický poradce prezidenta Trumpa, a Lanny Davis, demokrat, bývalý zvláštní poradce Bílého domu, se 22. května utkali v debatě na pražském Žofíně moderované bývalým ministrem obrany a také velvyslancem v USA Alexandrem Vondrou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Společnost OUR MEDIA a.s. rozšířila své portfolio o tištěný týdeník
Společnost OUR MEDIA a.s. na počátku letošního roku vstoupila do společnosti PROMPT SERVIS, spol. s r.o., ta je mimo jiné vydavatelem Týdeníku Kroměřížska. OUR MEDIA a.s. ve společnosti získala celkem 60 procentní podíl. Dalšími vlastníky s podíly dvacet a dvacet procent zůstávájí RUDOLF JELÍNEK a.s. a EKOPPA, s.r.o.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
MHMP: Praha posiluje svoji protidrogovou politiku
Rada hlavního města Prahy schválila tento týden v úterý návrh radního pro zdravotnictví Radka Lacka na poskytnutí finanční dotace 490 tis. Kč na projekty Protidrogové politiky hl. m. Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Holding CZECHOSLOVAK GROUP koupil předního českého výrobce radarových systémů ELDIS Pardubice
Holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) koupil stoprocentní podíl společnosti ELDIS Pardubice, s.r.o. od jejích majitelů a zakladatelů. ELDIS je významným českým výrobcem letištních radarů vyvážející své výrobky do několika desítek zemí. CSG je holding průmyslových a obchodních společností sídlících zejména v ČR a na Slovensku, do kterého patří například automobilky TATRA TRUCKS a AVIA Motors nebo ELTON hodinářská, výrobce hodinek PRIM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist